Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
naštelovao kvačilo na jednom traktoru , pa izvadio mu jedan zalomak ,pa išao trgovao nešto zeljeza
pa ojačao jednu osovinu za prikolice , pa skoro napravio jednu malu karetu od 2 metra , pa trimerom pokosio pored puta

i za danas dosta , konačno mogu na tuširanje jer tri dana nismo imali vode :zli:
 
Attila M. je napisao(la):
mirmag je napisao(la):
Jebavao se ceo dan sa traktorom... :udri: :udri:
Image Hosting provided by ImageBam

Uspešno si odvalio ražanj ispod haube, kako vidim... Dođi u Zmajevo na remont da ti ugradim ganc novi za tričavih 100 evrića! :D Inače kako ćeš sa tako obogaljenim traktorom u polje? :sta:

I da ne offujem previše temu: danaske sam se zezao sa kolegama na forumu, i baš mi je bilo lepo! :D :ppozdrav:
Kakav razanj??
 
Ma zezam se. :) Par postova iznad smo sa kolegom Lalom iz Banata diskutovali o tome kakav ćemo model Srborusa da pravimo kad se zaposlimo kao konstruktori, pa sam između ostalog dodao i ražanj ispod haube kao ideju. ::namigivanje::
A sad kad si postavio sliku svog traktorčeta, malo sam se nadovezao na svoje gluposti. :)
 
Isao na fax da se prijavim,nisam znao da se placa 6600din prijava za prijemni i sta cu promenim moje evrice,sad moram da vijam mamu ili tatu da me refinansiraju :haha: :haha: Bio malo sa kolegom Dragan18 i tako prodje dan...kad sam dosao odem da operem auto i za divno cudo doterali na plac renoa istog kao moj na rashod,jedina stvar koja mu valja su podizaci gepeka koje ja trazim intenzivno 2g jer su ogromni i nema ih NIGDE... :udri: :udri: tako da je pala ponova na racun kuce :D
 
Danas brali maline, a u medjuvermenu smo se skupili coporativno celo selo i isli u Mesnu Zajednicu posto nam je ova poplava odnela put pa do varosice koja je inace udaljena 4km a sada idemo obilaznim putem 20km udaljeno. Kazu nema para za sanaciju, uradice se u naredna 3 meseca, a do tad guslajte 20km umesto 4km :udri: :udri: :udri: :udri:
 
Nama most na tisi grade još od koštunice a rekli su biće za 300 dana... Pa umesto da mi je njiva 500 metara od mosta vozim 45 km do nje.... osim kad radi skela onda za tih 45 km traktorom sa prikolicom platim 1000 dinara...
Post je spojen: [time]1277406587[/time]
_________________________________________________
šandor je napisao(la):
Jel se već pojavila cerkospora ili to radiš preventivno?
 
Menjao semering,na osovini kočnica,koja prolazi kroz menjač,na Ajheru,i čekao odgovor na PP od Šandora :haha: :haha:
 
danas resio vazdusno na prikolici,sad radi kao metak,stigao set za reparaciju spakovao i kao novo
6enbiq.jpg
 
danger je napisao(la):
danas resio vazdusno na prikolici,sad radi kao metak,stigao set za reparaciju spakovao i kao novo
6enbiq.jpg
Koja je funkcija ove veće opruge ?Na zmajevki je ima a na tehnostrojki je nema .I jedna i druga prikolica normalno koče.
 
mirmag je napisao(la):
Sredio kocnice na prikolicama,pravio iskrolovce za traktore,isao po inekciju....

Hoćeš li uslikati te hvatače iskri? Živo me interesuje ideja! :D
 
Zavrsio remont kombaja ostalo da stavim lulu podmazem i ako nebude kise svecano krecem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh