Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mladji sin i ja sredili kočnice na MTZ 820.Levi toćak stalno blokirao.
 
bili u Slavoniji, gledali jedan Barigelli 3 reda, cisto malo da vidimo sta se nudi na trzistu...
zna li neko ima li jos negde neki dobar, al dobar! za pogledati... :cao:
 
Odmaram i spremam se za sastanak veceras u Lacarku koji je vezan za najavljene proteste poljoprivrednika i da konacno cujem koje su to konkretne odluke i sta nam je ciniti. :cool:
 
North ARMY je napisao(la):
Odmaram i spremam se za sastanak veceras u Lacarku koji je vezan za najavljene proteste poljoprivrednika i da konacno cujem koje su to konkretne odluke i sta nam je ciniti. :cool:
Obavesti nas o rešenom...
Inače danas bilo na tv nešto uvezi cene pšenice 14-14,5 din dali neko zna o tome nešto? Nisam gledao nego čuo.
 
Javicu sve detaljno,a ti sto trce pred rudu i nude zito za rezerve po tim cenama su isto njihovi igraci... :udri:
Mi hocemo da cena bude za sve jednaka bez obzira da li neko ima 2t ili 2000t.
 
Brao maline, zatim išao na neku sahrnu, a sad burazera od ujaka i njegovu porodicu odvezao na autobus, odoše na more... A ja ostadoh da se pečem u malinama... :udri: :udri: :udri:
 
jutros presovao usluzno,mokro do zla boga...kaze gazda: teraj,ja teram....posle rostilj i tako....
 
Danas je motorijada u Debeljači

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IjKnaSb7zLw[/youtube]
 
Danas nastavili supu, posle podne pozvali veterinara komplikacije sa teljenjem prvotelkinje... trebali smo da tumbamo kravu okrenula se materica skroz ali dok smo sakupili ljude sve se vratilo u normalu veterinar ni sam ne zna kako kaze nikad jos nije video!! ZENSKO :D sada forum bar malo pa pravac GRAD :D
 
trebo da pocnem zeti ali se namrgodilo a njiva daleko pa nisam smeo bojo se kise , izbalirao 5 plastova i jedno seno i napravio slovo A za merenje povrsine
 
bio na tamburica fest i koncert Miroslava ilica :bravo: :D :D ::svaka cast::
sad dosao i odo da spavam

evo koja slicica :ppozdrav:



vq4177.jpg


wt9a4y.jpg


qso1a0.jpg


2jb3340.jpg
 
danger je napisao(la):
danas resio vazdusno na prikolici,sad radi kao metak,stigao set za reparaciju spakovao i kao novo
6enbiq.jpg
Gde moze nabaviti takav originalni set,kolika je cena?Trebaju mi i zaptivke i opruge.
Pozdrav.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh