Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
danger je napisao(la):
danas se igrao sa vazdusnim kocnicama,rastavljao ventile prao podmazimao al ::lose:: ::lose:: ::lose::,negine nov,jel zna neko gde ima i koliko ::novac::,dal postoji set za reparaciju,samo gumice te,otprilike znam sta zeza,ima unutra jedna gumica na osovini (kao gumica ventila) koja je razlokana i propusta zrak i kad pustis kocnicu nikako da se vrate klipovi :udri: :udri:
Garniture rezervnih gumica za petoletkine cilindre i ventile uzimam samo original PPT u prodavnici u Novom Sadu. Juce sam bas kupovao za kombajn i nisu ni skupe, garnitura gumica za hidraulicni cilindar od tockova kosta 750 dinara.
 
Не знам како је код савориса код мене температура није прелазила 11 степени, тренутно је 9. Ја нисам облачио дуге гаће али сам имао двоје панталона и дуксерицу и поврх тога радни мантил и није ми било вруће, цео дан дува неки северни ветар у уста га....
 
mirmag je napisao(la):
case ih je napisao(la):
mirmag je napisao(la):
Od doktora do doktora zbog ledja...ovi nasi nemaju pojma sta mi je,a ja se raspadam od bolova :udri: :udri:
da to nije od onog tvog udesa?!?
Djavo bi ga znao...moguce...
Druze ne bih da baksuziram,ali je lako moguce da ti je jos onda napukao neki prsljen pa tek sad dolaze bolovi,sa mnom je u banji bio jedan momak koji je prosao kao i ti,posle udesa sve ok e onda je kasnije pocelo da boli... :udri:
 
North ARMY je napisao(la):
mirmag je napisao(la):
case ih je napisao(la):
mirmag je napisao(la):
Od doktora do doktora zbog ledja...ovi nasi nemaju pojma sta mi je,a ja se raspadam od bolova :udri: :udri:
da to nije od onog tvog udesa?!?
Djavo bi ga znao...moguce...
Druze ne bih da baksuziram,ali je lako moguce da ti je jos onda napukao neki prsljen pa tek sad dolaze bolovi,sa mnom je u banji bio jedan momak koji je prosao kao i ti,posle udesa sve ok e onda je kasnije pocelo da boli... :udri:
Isti slucaj je i kod mene. :udri:
 
case ih je napisao(la):
North ARMY je napisao(la):
mirmag je napisao(la):
case ih je napisao(la):
mirmag je napisao(la):
Od doktora do doktora zbog ledja...ovi nasi nemaju pojma sta mi je,a ja se raspadam od bolova :udri: :udri:
da to nije od onog tvog udesa?!?
Djavo bi ga znao...moguce...
Druze ne bih da baksuziram,ali je lako moguce da ti je jos onda napukao neki prsljen pa tek sad dolaze bolovi,sa mnom je u banji bio jedan momak koji je prosao kao i ti,posle udesa sve ok e onda je kasnije pocelo da boli... :udri:
Isti slucaj je i kod mene. :udri:
Kako sam bio u Prolom Banji, meni bi bolje! Ali, izgleda da se mora ici opet... Ali ovaj put u Banju za nerotkinje :ppozdrav:
 
@mirmag
Da li ti je pregledana prostata,ultrazvuk gornjeg,donjeg stomaka,bubrega?Ako nije,to bi trebalo uraditi,kao i laboratorijski nalaz PSA.
Pozdrav.
 
jutros otišao po neku drljaču šo sam trampao za neko moje čudeso
posle toga išao trimerom pomoći kolegi pa večeras pomogao šuraku da sastavi traktor
 
ma ne trebaju mi dve , juče sam uzeo jednu silom prilika jer sam nešto kompezovao
a uzeo sam jer moju stvar nisam mogao da prodam za ::novac::

hvala :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh