Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta tu ima da se slika :sta: :sta:obicna resetka...Kad bih usao u atar na primer prema ZMAJEVU i kada bi me panduri na nasoj ''magistrali''uvatili bez toga u zetvi...kostalo bi me vise nego psenica u prikolicama koje bih odvukao kod Prelevica...A uz to mora biti i nalepnica ''Zetva 2010'' i PP aparat,a sve to nemozes dobiti,ako ne oteras traktor kod cika vatrogasaca...a oni pak nece da ti daju nalepnicu ako nemas PP aparat i iskrolovac na izduvnoj grani...E sad ako si skontao... :haha: :haha:
 
Znam ja te kerefeke za nalepnicu, nego me interesuje tvoje idejno rešenje, ako si me skontao. ::namigivanje::
 
Vidi...sjebo dedi resto...isekao komad,savio na profil,spojio sa zicom,navukao na izduv i stegao selnom...slikacu ti sutra veeeliko idejno resenje... :osmeh: :osmeh:
 
Hebem te u sarkazam, komšo! :osmeh: Ali ti se zahvaljujem za sliku! :D
 
Kontam da ću i ja od tako nečeg. Probušim par većih rupa, stavim unutra onaj žičani sunđer što nam koriste domaćice i mirna Bačka. :)
 
Danas ponovo u malinama, veceras oterao da predam malinu u hladnjacu, na putu do tamo me zaustavi policija i napisase kaznu zbog nenosenja dokumenata :udri: :udri: :udri:
 
Jesi li barem registrovao druga kola, nesrećo? -.- Lepo ti kažem da se primiriš dok ne obaviš tu drugu registraciju, ali jok... :nono:
 
Dukanac je napisao(la):
Danas ponovo u malinama, veceras oterao da predam malinu u hladnjacu, na putu do tamo me zaustavi policija i napisase kaznu zbog nenosenja dokumenata :udri: :udri: :udri:

I koliko dana godisnjeg
 
@ Attila, nisam registrovao auto, to sledi sad 15. a ova kazna nece stici do tada ::namigivanje::

@Peto: Trebalo bi 12 dana godisnjeg, 6000din, jedan dan racunaju 500din i eto dobijes letovanje... :haha:
 
Ja sam imao u planu da idem letos, da eskiviram poslove, ali neka bude zimovanje. Samo steta sto ne mogu da povedem jos nekoga, jeb*s zimovanje kada idem sam... :haha: :haha: :haha:
 
danger je napisao(la):
danas resio vazdusno na prikolici,sad radi kao metak,stigao set za reparaciju spakovao i kao novo
6enbiq.jpg

I jel bilo to što sam ti pisao o kvaru kočnica?
 
Ma platicu im, dabogda za lekove dali. :zli: A u ponedeljak idem da izvadim duplikat vozačke i onda nema zaboravljanja dokumenata. :cool:
 
Pozdrav iz Sutomora, pobegao sa plaze na pola sata da vidim sta ima novo kad ono vi organizujete neke proteste, samo napred i nedajte se ::svaka cast::...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh