Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Još ako ja dotad dobijem diplomu i zaposlim se tamo... Tek ćete onda videti šta je Novosadski Belarus! :haha: :haha: :haha:
 
Attila M. je napisao(la):
Još ako ja dotad dobijem diplomu i zaposlim se tamo... Tek ćete onda videti šta je Novosadski Belarus! :haha: :haha: :haha:
Mozda ti i ja projektujemo neki novi model tipa "Srborus" ili jos bolje "Lalarus"? Imao bi cak i klimu i rotaciju i cetri radna fara... ::namigivanje::
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Attila M. je napisao(la):
Još ako ja dotad dobijem diplomu i zaposlim se tamo... Tek ćete onda videti šta je Novosadski Belarus! :haha: :haha: :haha:
Mozda ti i ja projektujemo neki novi model tipa "Srborus" ili jos bolje "Lalarus"? Imao bi cak i klimu i rotaciju i cetri radna fara... ::namigivanje::

I DRŽAČ ZA PIVO!!! A možda i dva! Jedan zavarimo za točak za one koji više vole s penom. :haha:
 
Attila M. je napisao(la):
Lala iz Banata je napisao(la):
Attila M. je napisao(la):
Još ako ja dotad dobijem diplomu i zaposlim se tamo... Tek ćete onda videti šta je Novosadski Belarus! :haha: :haha: :haha:
Mozda ti i ja projektujemo neki novi model tipa "Srborus" ili jos bolje "Lalarus"? Imao bi cak i klimu i rotaciju i cetri radna fara... ::namigivanje::

I DRŽAČ ZA PIVO!!! A možda i dva! Jedan zavarimo za točak za one koji više vole s penom. :haha:
Ondak mora i, sto bi moja strina rekla, flizider.
 
Ma odma i ražanj pod haubu, pa da vidiš! Ceo dan se truckaš, gubiš kalorije. Pa treba to i nadoknaditi! E, onda lepo staneš, digneš haubu i rkneš parče prasetine! :D
Ja se nadam da imamo podršku svih kolega forumaša, i da će svi barem iz PATRIOTALNIH razloga da kupe jedan naš model! :ppozdrav: A ko ne dođe na Kosovo ravno, ne rodila mu pšenica bjelica niti teklo vino rujno ili kako li već ide ona Kneževa kletva... :haha: Dakle: pamet u glavu i da ste nam svi pomogli da se i mi malo obogatimo! ... Na račun vas! :haha:
Jbg, ako ste mogli tolike godine da hranite onih 250 majmuna u skupštini, valjda možete malo i nas - čestite konstruktore! :haha:
 
He, he dobro ste vi to isplanirali ::svaka cast:: Ubacite i vazdusno ladjenje i prvi sam kupac :D

Danas malo oko kombajna, posle sitne popravke i prepravke .... :cao:
 
mirmag je napisao(la):
Jebavao se ceo dan sa traktorom... :udri: :udri:
Image Hosting provided by ImageBam

Uspešno si odvalio ražanj ispod haube, kako vidim... Dođi u Zmajevo na remont da ti ugradim ganc novi za tričavih 100 evrića! :D Inače kako ćeš sa tako obogaljenim traktorom u polje? :sta:

I da ne offujem previše temu: danaske sam se zezao sa kolegama na forumu, i baš mi je bilo lepo! :D :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh