Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
danger je napisao(la):
danas menjao pakne na zmajevkama kad gle cuda......dosao mi u goste NA,malo smo ::prica:: pa je otisao al bez piva,da sam mu dao opet bi se negde zabio motorom,ovako mi cista savest,ajd jedno pitanje jest da nije na mestu,jedna me prikolica zeza,jel neko remontovao ventile za kocnice,kad stisnem kocnicu klipovi isteraju,kad pustim nece da se vrate ili se vrate polako posle 1 minut,dal je do onog sto se okrece jacina kocenja ili onaj drugi deo,uglavnom sam rastavio oprao ocistio podmazo oba dela pa cemo sutra videti dal sljaka,jel neko imao problem :sta:,izvinite za off

samo ti zovi N.A. :haha:
ja sam radio kod mene kocnice na jednoj prikolici. imao sam slicne simptome, uglavnom stvar je u levom delu ventila, onom debljem, promeni one tri gumice, onu cauru i osovinicu, i trebalo bi da radi, ili ako je nekad radilo pa samo stalo onda probaj malo namazati i oprati.
 
mislis da bi to bilo pametno? hehehe

bio sam kod druga koji ima stolarsku radnju, i malo smo se glupirali, malo vise, pala je koja slika pa N.A. to krajnje podlo proziva ::namigivanje::


:haha: :haha:
 
Rastavio varijator jutros pa krenuo po kais, Pozarevac-Lucica-Smederevo-Kovin-smederevo-Smederevska palanka-Velika plana-Zabare-Petrovac na mlavi -kobilje
 
peto1 je napisao(la):
@ acA cS prO

Sta mi sve radimo i nekad danjom i nekad nocom pa se ne falimo, a bas smo sretni.
@peto 1 ::svaka cast:: ::svaka cast::
Ja nista specijalno.A i sta moz raditi po ovom (ne)vremenu. :zli: :zli: ponestalo mi slame pa bio da trazim kod druga i tako. :cao:
 
Zamenio semering na radilici na ferguli i rasturio prednji trap na jednoj zastavici (treba da se biksnuje)
Rale ti obišao pola Srbije da nađeš kaiš.
 
prčkao

sredio centralnu bravu na tipu
pa pomogao šuraku u akciji podizanja vladimirca
pa malo šunjao po otpadu
pa ..................

ni ja se ne sjećam više šta sam radio po ovome šugavom vremenu :kisa:
 
Rale 83 je napisao(la):
Rastavio varijator jutros pa krenuo po kais, Pozarevac-Lucica-Smederevo-Kovin-smederevo-Smederevska palanka-Velika plana-Zabare-Petrovac na mlavi -kobilje
Post je spojen: [time]1277204030[/time]
_________________________________________________
@Rale,nađe li kaiš,kad toliko gradova prođe ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1277236531[/time]
_________________________________________________
@Savo,kako podizali Vadimirca? ::namigivanje:: ::namigivanje::
 
zakretali reduktore nazad
a naprijed samo okreneš rukavce

nezad je uradjena samo jedna strana , nevrijeme nije dalo i druga da se uradi :kisa:
 
danas se igrao sa vazdusnim kocnicama,rastavljao ventile prao podmazimao al ::lose:: ::lose:: ::lose::,negine nov,jel zna neko gde ima i koliko ::novac::,dal postoji set za reparaciju,samo gumice te,otprilike znam sta zeza,ima unutra jedna gumica na osovini (kao gumica ventila) koja je razlokana i propusta zrak i kad pustis kocnicu nikako da se vrate klipovi :udri: :udri:
 
Цео дан у радионици, радио инсталацију на трактору, док се нисам смрзао.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh