Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
savoris je napisao(la):
jutros pazario berač , trampao ga za nekog fita tipa dizela i malo ::novac::

posle toga išao gledao neku šumu da kupim , uz put tražio gljive i skoro ništa nisam našao
a u toku dana uradio patos na nekoj prikolici

a kiša cijeli dan drkala me ::lose::

Eh! Tolike pare si bačio danas, a nisi se setio da pozoveš društvo na pivo! ::lose:: :haha:
 
Dok sam bio na poslu vrijeme super a ja i simensov plc najbolji prijatelji :udri:, izašo, došo do auta i kiša ko da me čekala da me zajeb... Pokiso, odradio malo fuša, opet pokiso, popio 2 piva, opet pokiso, i sad još jednom jest i spavat.
Opet će bit plivanja, pada nenormalno ::lose::
 
Bio na prezentaciji usmerenja MEHATRONIKA u MEHANIZACIJI i baš mi se svidelo! Ima čak i jedan predmet u vezi sa poljoprivredom hehe! Tu su me dobili! :D
A drugo što mi se svidelo je da na tom usmerenju ima manje programiranja a više "opipljivog" rada. :) Napokon da znam za koji k**** su me maltretirali 3 godine...
 
danas menjao pakne na zmajevkama kad gle cuda......dosao mi u goste NA,malo smo ::prica:: pa je otisao al bez piva,da sam mu dao opet bi se negde zabio motorom,ovako mi cista savest,ajd jedno pitanje jest da nije na mestu,jedna me prikolica zeza,jel neko remontovao ventile za kocnice,kad stisnem kocnicu klipovi isteraju,kad pustim nece da se vrate ili se vrate polako posle 1 minut,dal je do onog sto se okrece jacina kocenja ili onaj drugi deo,uglavnom sam rastavio oprao ocistio podmazo oba dela pa cemo sutra videti dal sljaka,jel neko imao problem :sta:,izvinite za off
 
Kosjerac je napisao(la):
savoris je napisao(la):
uz put tražio gljive i skoro ništa nisam našao
Savo koje pečurke skupljaš one što se jedu jednom ili više puta. :haha:
(malo šale)

pa sve se jedu jednom ja još nisam čuo da je neko istu gljivu pojeo dva puta :haha:
mislim teoretski je moguće ali kada je jednom želudac preradi čisto sumnjam da bi nekome palo na pamet da je ponovo pojede :D

@atila 'ladno vrijeme za 'ladno pivo
mislim neje meni žao piva nego vašeg grla :ppozdrav:
 
danger je napisao(la):
danas menjao pakne na zmajevkama kad gle cuda......dosao mi u goste NA,malo smo ::prica:: pa je otisao al bez piva,da sam mu dao opet bi se negde zabio motorom,ovako mi cista savest,ajd jedno pitanje jest da nije na mestu,jedna me prikolica zeza,jel neko remontovao ventile za kocnice,kad stisnem kocnicu klipovi isteraju,kad pustim nece da se vrate ili se vrate polako posle 1 minut,dal je do onog sto se okrece jacina kocenja ili onaj drugi deo,uglavnom sam rastavio oprao ocistio podmazo oba dela pa cemo sutra videti dal sljaka,jel neko imao problem :sta:,izvinite za off

Imao sam tu zajebanciju.Problem je u ventilu ono širem delu ne gde je ručica.Tu ima ona pečurka sa gumom i kad to rastaviš oma jedna osovinica koja hoće da zarđa ili se istroši ili ošteti i ona pravi to sranje 100%.Probaj prvo da očistiš ako ne može kupi drugi element tog ventila. :cao:
 
acA cS prO je napisao(la):
zavrsen prijemni......... JUPI,JUPI :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:

sad mogu mirno da se opustim i docekam zetvu :D

Pitanje je: da li će išta ostati za žetvu!? :udri: Plašim se šta ću videti u ataru kad prestane ova kišurina...
 
bio vozio jedan cas motor 125ccm da bi se upoznao sa njim 24. izlazim na voznju za A provozao malo onog instruktora zacudio se covek... malo pre stigo sada forum pa gledanje SP uzivancija :ppozdrav:
 
zavrsio jednom kolegi zetora otiso mu lezaj na poluosovini i popustali mu se safovi izmedju trube i reduktora i on koliko je puta dotezao otkinuo jedan saf pa vadili zalomak, sve u svemu IMT je masina samo gas.
 
Attila M. je napisao(la):
acA cS prO je napisao(la):
zavrsen prijemni......... JUPI,JUPI :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:

sad mogu mirno da se opustim i docekam zetvu :D

Pitanje je: da li će išta ostati za žetvu!? :udri: Plašim se šta ću videti u ataru kad prestane ova kišurina...

pa valjda ce biti :ppozdrav: bar se nadam iskreno.

savoris tebi ako smetaju obavestenja, nemoj ih citati, ja samo kazem sta sam radio danas, i da sam srecan :ppozdrav: :ppozdrav:
 
@ acA cS prO

Sta mi sve radimo i nekad danjom i nekad nocom pa se ne falimo, a bas smo sretni.
 
acA cS prO je napisao(la):
Attila M. je napisao(la):
acA cS prO je napisao(la):
zavrsen prijemni......... JUPI,JUPI :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:

sad mogu mirno da se opustim i docekam zetvu :D

Pitanje je: da li će išta ostati za žetvu!? :udri: Plašim se šta ću videti u ataru kad prestane ova kišurina...

pa valjda ce biti :ppozdrav: bar se nadam iskreno.

savoris tebi ako smetaju obavestenja, nemoj ih citati, ja samo kazem sta sam radio danas, i da sam srecan :ppozdrav: :ppozdrav:

ako tebi smetaju moji komentari nemoj ni ti njih čitati ::namigivanje::
 
savoris je napisao(la):
acA cS prO je napisao(la):
Attila M. je napisao(la):
acA cS prO je napisao(la):
zavrsen prijemni......... JUPI,JUPI :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:

sad mogu mirno da se opustim i docekam zetvu :D

Pitanje je: da li će išta ostati za žetvu!? :udri: Plašim se šta ću videti u ataru kad prestane ova kišurina...

pa valjda ce biti :ppozdrav: bar se nadam iskreno.

savoris tebi ako smetaju obavestenja, nemoj ih citati, ja samo kazem sta sam radio danas, i da sam srecan :ppozdrav: :ppozdrav:

ako tebi smetaju moji komentari nemoj ni ti njih čitati ::namigivanje::

Ženooooo! Deca nam se svađaju! :haha:

Inače danas sam spavao kao zaklan, sad ću da nahranim kučiće pa onda učenje.
 
danger je napisao(la):
danas menjao pakne na zmajevkama kad gle cuda......dosao mi u goste NA,malo smo ::prica:: pa je otisao al bez piva,da sam mu dao opet bi se negde zabio motorom,ovako mi cista savest,ajd jedno pitanje jest da nije na mestu,jedna me prikolica zeza,jel neko remontovao ventile za kocnice,kad stisnem kocnicu klipovi isteraju,kad pustim nece da se vrate ili se vrate polako posle 1 minut,dal je do onog sto se okrece jacina kocenja ili onaj drugi deo,uglavnom sam rastavio oprao ocistio podmazo oba dela pa cemo sutra videti dal sljaka,jel neko imao problem :sta:,izvinite za off
Isti problem imam i ja,ne pusta vazduh iz cilindra nakon prestanka kocenja,jedino kad okrecem rucicu za ispustanje.Sledi rastavljanje ventila.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh