Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
danger je napisao(la):
jedan od komisije g-din Subotic je urednik jedne emisije na radio pa uput snimim sa njim kratak intervju sta se ocekuje od prinosa itd bla bla bla

Jes rek'o bar istinu,da smo nezadovoljni a svim uslovima ...
 
Ni kod nas toga vise nema a bogme nekad bilo...........
U jednom selu pored Vrsca kad je bila komisija kod jednog starijeg coveka da proveri ispravnost i opremljenost kombajna, a on izlazi ispod kombajna sav mastan, prasnjav i na pitanje da li je sve u redu sa kombajnom on im odgovori ,,ko mu nadje manu da mu je..m nanu". A inspektor torbu pod misku i put pod noge.
Izvinjavam se za :off_topic:
 
Isao je i moj pokojni komsija u komisiji... Djordje M.
A imao je jos bolji posao isao po selima i kupio papire za tehnicki i gazdama samo donese sutra dan ispecatirane knjizice. :D
 
Ne kontam taj mentalitet nikako... :sta: Prvo što sam krenuo da radim kada mi je Otac dao vlast nad traktorom je da u njega nabavim svu potrebnu opremu od rotacije preko pp aparata do kutije sa prvom pomoći. Šta više: i onaj hebeni znak za spora vozila sam naručio čak iz Amerike... Sad mi još fali da nabavim onaj zaštitni prsluk i onda sam valjda gotov.

Nemojte se zezati, kolege, kad vas lepo molim! Dajte tih par hiljada dinara, ako ni zbog čega drugog, a ono da bi kasnije na sudu mogli da vas uhvate za k**** nakon što neki kreten naleti na vas otpozadi! I ovako su traktoristi večito dežurni krivci! Nemojte im dati da vas proglase krivim samo zato što vas debil nije video!
I mom Ocu su se jednom zapalile žice kod anlasera a okolo sve bilo masno pa se razbuktalo. I ne da mu je dobro došao pp aparat...

Izvinjavam se i ja za offiranje teme, ali ovo nisam mogao da prećutim.
 
I kod nas izlazi komisija da pregleda kombajn, ja to zovem kupovanjem skupe nalepnice...(kod nas dobiješ nalepnicu za vetrobran na kojoj piše "učesnik u žetvi") Jer ima ko ima za tri četiri traktora samo jedan PP aparat a ja na kombajnu nosim dva! Jedan kod motora gore i jedan u kabini! Inače nas uvek hvale da smo najopremljeniji...
 
dosao sa prijemnog iz sprpskog jezika... sve smo prepisali... tako da 18,19 bodova ne gine. jos samo sutra matematika da prodje i da zavrsim :D

:ppozdrav:
 
Eh nekada je to biilo malo ozbiljnije.Ja sam veoma tesko prosao prijemni,pa upisao hemijsko tehnoloski smer,potom fax odsek hemija, to zavrsio i sada dangubim jer se nema posla, ali na njivama ima itekako.

Ja sam danas navukao hrane u rezervu za moje zivuljke, kao da dolazi Nojev potop.sada malo pauziram,pa jos malo da odradim i miran dok ne prodje halabuka sutra i prekosutra.
:ppozdrav:
 
Pa i ja sam radio po kiši.... Vukao cisternom kišnicu iz dvorišta.... Danas napadalo 4 cisterne!
 
Spremao kombajn za žetvu i prao traktor ostalo još da pregledam prikolice i gas :ppozdrav:

10mqvci.jpg
 
Ima covek halu moz igrati kolo kad se opet ozeni :haha: :haha:
I ja sam po kisici uspesno promenio ujaku paknove na skodi favorit,ako nekom treba evo malo pomoci kako to uraditi.
http://favoweb.skoda110r.cz/article.php?id=15
Post je spojen: [time]1277136159[/time]
_________________________________________________
Ima covek halu moz igrati kolo kad se opet ozeni :haha: :haha:
I ja sam po kisici uspesno promenio ujaku paknove na skodi favorit,ako nekom treba evo malo pomoci kako to uraditi.
http://favoweb.skoda110r.cz/article.php?id=15
 
Danas brali maline, kisa nas zezala ceo dan a predvece radna akcija, nasipali put (setila se mesna zajednica da i mi postojimo pa nam udelili par kamiona rizle ::namigivanje:spavam: :haha: :haha: :haha:
 
Ta idi beži.... Danas sam izvukao 8 cisterni... A izgleda ću i ujutro sa time da počnem!
 
jutros pazario berač , trampao ga za nekog fita tipa dizela i malo ::novac::

posle toga išao gledao neku šumu da kupim , uz put tražio gljive i skoro ništa nisam našao
a u toku dana uradio patos na nekoj prikolici

a kiša cijeli dan drkala me ::lose::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh