Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Farmer II je napisao(la):
peto1 je napisao(la):
mucobieno je napisao(la):
Farmer II je napisao(la):
Malo oko kombajna, pa namestali antenu od tv-a, pa sad gledam utakmicu Nem-Srb potpuno opušteno :D
zar nije ta utakmica vec odigrana?
Vrsac je na kraju sveta signal im stize sa malim zakasnjenjem.
:haha:
Repriza kolege, u pitanju je repriza, piše lepo ispod "dvojke" .... ništa lepše nego kad gledaš kako Srbija dobija Nemce dva puta :D
Onda samo da sad ne izgube.
 
peto1 je napisao(la):
Farmer II je napisao(la):
peto1 je napisao(la):
mucobieno je napisao(la):
Farmer II je napisao(la):
Malo oko kombajna, pa namestali antenu od tv-a, pa sad gledam utakmicu Nem-Srb potpuno opušteno :D
zar nije ta utakmica vec odigrana?
Vrsac je na kraju sveta signal im stize sa malim zakasnjenjem.
:haha:
Repriza kolege, u pitanju je repriza, piše lepo ispod "dvojke" .... ništa lepše nego kad gledaš kako Srbija dobija Nemce dva puta :D
Onda samo da sad ne izgube.
Da, da . Inače za prvu nisam bio siguran, al za ovu sam stvarno mogao da uplatim neki dinar u kladionici :haha:
 
Danas cackao oko kola, a predvece isao u megamarket Rodu, kaobejagi imaju 10% popusta na svaki racun, nakupovao sam da je jedva stalo u kola, al su mi ispraznili dzepove. Ko mi pomene kupovinu narednih mesec dana gadjam iz puske :udri: :udri: :udri: :udri:
 
danas svasta,menjao ulje na zmajceku,stavljao asov lopatu metlu pp aparate,mrezu na aspuh,sutra izlazi komisija da mi uzmu 1500 din.po kombaju :udri: :udri:,jel ima to u jos nekoj opstini :zli:,posle balirao kolegi detelinu,pa poceo remont kocnica na zmajevkama,poskidao pakne pa ujutro nosim kod coveka da ih remontuje itd.....
 
danger je napisao(la):
danas svasta,menjao ulje na zmajceku,stavljao asov lopatu metlu pp aparate,mrezu na aspuh,sutra izlazi komisija da mi uzmu 1500 din.po kombaju :udri: :udri:,jel ima to u jos nekoj opstini :zli:,posle balirao kolegi detelinu,pa poceo remont kocnica na zmajevkama,poskidao pakne pa ujutro nosim kod coveka da ih remontuje itd.....
Ja koliko sam cuo da nasi naplacuju 1200din. za kombajn. Kada dodju kod mene saljem tacnu informaciju!
 
dulegagic je napisao(la):
danger je napisao(la):
danas svasta,menjao ulje na zmajceku,stavljao asov lopatu metlu pp aparate,mrezu na aspuh,sutra izlazi komisija da mi uzmu 1500 din.po kombaju :udri: :udri:,jel ima to u jos nekoj opstini :zli:,posle balirao kolegi detelinu,pa poceo remont kocnica na zmajevkama,poskidao pakne pa ujutro nosim kod coveka da ih remontuje itd.....
Ja koliko sam cuo da nasi naplacuju 1200din. za kombajn. Kada dodju kod mene saljem tacnu informaciju!
Kako vam to "uzmu", sta to placate 1500 din??
 
kod mene 1500 po kombaju,ujutro moram u banku da uplatim na njihov racun,ako kombaj nije spreman drugo izlazenje 1700
 
ufffff,placas troclanu komisiju koja izlazi da ti pregleda kombaj(citaj.....kupi svakom po pivo),dal je instalacija ok,dal su pp aparati overeni i atestirani za tekucu godinu,ispravnost kocnica,dal ima pratecu opremu,asov lopata metla trokut i jelkica u kabini,nekad je bila obavezna i brentaca itd.....jedan od komisije g-din Subotic je urednik jedne emisije na radio pa uput snimim sa njim kratak intervju sta se ocekuje od prinosa itd bla bla bla
 
Kod nas je nekada davno dolazila komisija da pregleda kombajn da li je spreman i da li ima sve po p.s-u za žetvu a više ne dolaze. :sta:
 
Ma nasa posla ti je nemati pp aparat, meni se jednom palio kombaj u njivi :udri: jedva ga ugasih i opet nenosim pp
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh