Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Attila M. je napisao(la):
Problem je što naš Duka nije tako zabiven u neku zabit! Svaka šuša zna di je Dragačevo! :haha: Doći će mu oni u goste sa sve ivicom i maricom! :D

Ma ne bi bilo problema da dodju oni po mene, nego je problem sto sam ja njima otisao na noge. Samo me uhvati za ruku i odvede u sobu br 15 :haha: :haha: :haha:

Kosjerac je napisao(la):
Dukanac je napisao(la):
Cuti dobro sam prosao, imam jos dve kazne, al nisu videli, samo najvecu su primetili
Komšo sačekaće oni još koji dan dok ne uzmeš avans za malinu.

Komso, bolje neka sacekaju dok naplatim malinu rod 2009, to im je sigurnije nego avans za 2010, koga nece ni biti... :haha: :haha:
:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
@Dukanac

Nećemo ulaziti u detalje šta su ti radili u sobi broj 15! :haha:
 
Attila M. je napisao(la):
@Dukanac

Nećemo ulaziti u detalje šta su ti radili u sobi broj 15! :haha:

To cu zadrzati za sebe.... :haha: :haha: :haha: :haha: Imaces prilike sam da vidis sta se dogadja u takvim sitacijama, mlad si zivot je pred tobom ::namigivanje:: :haha: :haha: :haha:
 
Dukanac je napisao(la):
Attila M. je napisao(la):
@Dukanac

Nećemo ulaziti u detalje šta su ti radili u sobi broj 15! :haha:

To cu zadrzati za sebe.... :haha: :haha: :haha: :haha: Imaces prilike sam da vidis sta se dogadja u takvim sitacijama, mlad si zivot je pred tobom ::namigivanje:: :haha: :haha: :haha:

:haha: :haha: :haha: Neka, neka! Hvala! Radije ću da plaćam državi sve redom nego da me vode u mračnu sobu da pravim društvo čika policajcu sa dugim i tvrdim... Pendrekom! :haha:
 
Za tebe ce biti konzilijum cika policajaca :haha: :haha: :haha: A mislim da si imao kontakata sa njima posto znas da je mracna soba, dug tvrd pendrek, mnogo si sumljiv.... :sta: :haha:

Nasi cenjeni moderatori ce nas poslati na godisnji odmor jer smo nas dvojica i u ovoj temi :off_topic: :off_topic: :haha: :haha: :haha:
 
Pa još ste uvek u okviru teme...

Dukanac, ti si baš naleteo na "zicer" čika (mili)cajcu.
 
Dukanac je napisao(la):
Za tebe ce biti konzilijum cika policajaca :haha: :haha: :haha: A mislim da si imao kontakata sa njima posto znas da je mracna soba, dug tvrd pendrek, mnogo si sumljiv.... :sta: :haha:

Nasi cenjeni moderatori ce nas poslati na godisnji odmor jer smo nas dvojica i u ovoj temi :off_topic: :off_topic: :haha: :haha: :haha:

Ma jok bre! To sam sve pročitao iz tvog napaćenog izraza lica! :haha:
Kakav off? Zar ne smemo da komentarišemo to što je neko radio danas? :sta:

Ali ajde: danas sam skidao i gledao filmove, slušao muziku, zezao se na forumu, nešto kao učio, spavao... I onda sve iz početka! :D
 
Jbg... Uvek mi sirotinja prvi najebemo :haha: :haha: :haha: Predam dokumenta, ona nesto cuka po kompu, pogleda se sa kolegama, okrenu telefon, kaze sacekaj 2 min. Kad eto ga na vrata cajac u uniformi interventne, ima 150 kg, 2m preko ledja, lakse ga preskociti nego zaobici. Smota me za sapu i kaze polazi zamnom.... E onda krece driblanje.... Te kako te nije srmota ne placas obaveze te ovo te ono... Ma ni kafu mi nisu ponudili a 6h smo se druzili, sramota!!!! :haha: :haha: :haha:
 
Dukanac je napisao(la):
Ma ni kafu mi nisu ponudili a 6h smo se druzili, sramota!!!! :haha: :haha: :haha:

Ti kao Milojko Pantić kad su Splićani igrali protiv Zvezde pa je rekao nešto kao "ni cveće nisu doneli"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SN-_2GZxG_E[/youtube]

c..c..c.. Kako ih nije bilo sramota! Stvarno su mogli barem kafom da te ponude, i da ti pokažu Zabelu za tih 6 sati. :haha:
 
Ni kafu, ni rakiju ni pivo, nista... Ma daleko im lepa kuca.... Ovo sam im platio, platicu im jos 9000 sto imam duzan, i dok ne stignu nove kazne miran sam... :D
 
Dukanac je napisao(la):
Ni kafu, ni rakiju ni pivo, nista... Ma daleko im lepa kuca.... Ovo sam im platio, platicu im jos 9000 sto imam duzan, i dok ne stignu nove kazne miran sam... :D

Ič se ja ne brinem za te! Ja ti rekoh da ćeš do petnaestog jula nabacati još poneku kaznu! :haha:
Ajd-ajd! Primiri se malo dok ne prođeš i tu drugu registraciju, pa se onda razbahati do mile volje! :D
 
Joj nemoj me zajebavati vise... Izbise mi iz dzepa 12500 a registracija bila 10800, skuplja dara nego mera.... :udri: Nijednu kaznu nemam sa kolima, sve sa kamionom.... Kako vide kamion odma ih svrbi levi dlan, eto im leba :udri: :udri: :udri: :udri:
 
"Nijednu kaznu nemam sa kolima, sve sa kamionom...."

Aahaaa, to tebe boli?? Pa ti onda napiši na fiću ili šta li već voziš: KAMIJON, pa ćeš onda plaćati kaznu i na kola! :D
 
To je kao neki kod mene,kazu:SVe tapsu od srece ::novac:: kad me vide na putu :udri: :zli:.banda razbojnicka...
 
Al si bistar ko mutna Marica... :haha: :haha: :haha: To ti pisi po tvojim lamparijama, a ja prelazim na trotinet... Ali neka ih neka pisu kazne za celave gume i tehnicku neispravnost, samo neka ne otvaraju furgon, greota da mi zaplene drogu :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Najbolje za prljave tablice...

Mene kad vide sa Tamićem, odma' se "vataju" za ručnu kočnicu.
 
Dukanac je napisao(la):
Al si bistar ko mutna Marica... :haha: :haha: :haha: To ti pisi po tvojim lamparijama, a ja prelazim na trotinet... Ali neka ih neka pisu kazne za celave gume i tehnicku neispravnost, samo neka ne otvaraju furgon, greota da mi zaplene drogu :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

E vidiš... Možda bi trebao na svoj traktor da napišem John Deere i da dooobro raširim slova... Možda će ljudi pomisliti da je 6430! :haha:

Aj, neću više da te zajebavam... Imaću prilike kasnije! :haha:
 
Branko je napisao(la):
Najbolje za prljave tablice...

Mene kad vide sa Tamićem, odma' se "vataju" za ručnu kočnicu.

Isti problem :haha: :haha: :haha: Kad vucem mleko sa tamicem cim zaustave posle dokumenata sledi zategni rucnu izbaci iz brzine i napusti vozilo... Zatim zapisnik ko vrata i kazna :haha: :haha: :haha: LOPOVI znaju da je to na tamicu slaba tacka.. nova rucna ne moze da sluzi vise od 20 dana!!!


Attila hvala na razumevanja to da ces imati prilike kasnije... E pa videcemo.... :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh