Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
šandor je napisao(la):
Završio danas poslove na njivi sad sledi pranje mašina :D

Svaka čast! :D Mene još čeka jedan krug špartanja soje. :)

Danas imao ispit, čini mi se da sam elektro-pneumatiku razbio, a hidrauliku kontam da ću morati da doradim u Julu. :) (Pametni ljudi strpali tri predmeta u jedan ispit pa se ti češi! :haha: )
 
Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
u pravu si atila obrisao sam post

Ma zezao sam se samo, valjda si navikao da ja ovde svakog pokušavam malo da zezam... Dok mi ne vrate milo za drago! ::namigivanje::

Aj uzdravlje! :ppozdrav:
 
Nisam znaoali ako volis da se zezas ,kad god hoces tu sam :ppozdrav:
 
Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
Nisam znaoali ako volis da se zezas ,kad god hoces tu sam :ppozdrav:

:D Ima moderatori kolektivno da banuju Duku i mene jerbo em što im zatrpavamo teme sa svojim postovima, em im kvarimo omladinu! :haha: Načuo sam da nas u moderatorskom kutku nazivaju Crevnim Napastima! :haha: :haha: :haha:

Evo, neću više da offujem! :D :ppozdrav:
 
Danas obisao ambulantu pa bolnicu pa opet u ambulantu...pao na ledja pre mesec dana,a tek sad poceli problemi...
 
ljudi POSLEDNI DAN SOKOLE...jutros bio do skole,pa otisao kod drugara gledali tekmu i nas troje ubili 10L jelenka...pa otisao sa motorom na jezero...sad kuci malo da odmorim pa veceras nastavljam... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Stigla dva nova kučeta *marke* avlijaner! Dva brata blizanca hehe! :D Jedan je Kastor a drugi je Poluks (ali sad tačno koji je koji, *ebem li ga! Valjda će jednog dana po nečemu da se razlikuju! :haha: )
Sad privikavam ovu moju autohtonu kerušu na njih! Jooooj, ljubomoro, ala si mi teška! :haha:
 
Mi danas skinuli jecam,vlaga 15% a prinos 23m.
Posle sam se u firmi drkao sa stampacem i zamazao celu ruku do sad nisam skinuo boju... :udri: :udri:
 
Do podne spremao drva, onda gledao utakmicu, a predvece doterao jednu prikolicu drva i umetrio kod kuce :ppozdrav:
 
KishRobert je napisao(la):
jutros smo jednog ::000:: maknuli,posle smo usluzno kosili jecam,pa to je jos vlazno!
Covece!!!Pa,zato ste vi tako "bucmasti".Pa ovo je mislim trece klanje koje si ovde prijavio ovog proleca..... ::svaka cast:: ::svaka cast:: :haha:
Pre podne nesto usluzno balirao,oprao presu,rucak, :spavam: onda napolje,zatim naravno :kisa: nestanak struje,evo sad je dosla...... :udri: :udri:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh