Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma nema na čemu a nisam ja baš tako daleko od N.Bečeja ali u svakom slučaju ako treba slame tu sam. :cao:
 
Za ovo drugo se sam snadjem,on ima ::novac:: a ja dobar komsiluk i los motor koji uvek crkne u nekoj slepoj ulici :udri: :udri: :D

Evo jedne za veterane. :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DI28NmoD0UY[/youtube]
 
bio na svecanoj dodeli vukovih diploma ..... kakvim me sve imenom nece nazvati..... prozvali me Andrijana Bukur a treba Andrija............ :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: a lepo moje ime pise.... nego danas mikrofon daju kome stignu... :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Juce radio veliki servis na kolima, danas centriranje trapa i balansiranje guma sutra dubinsko pranje i pravac Crna Gora... :cao: :cool:
 
Isao da registrujem auto, kad tamo iznenedjenje.... Dodje cika policajac i privede me zbog neplacene kazne :zli: 6h su me drzali u pritvoru dok moji nisu doneli 12500 da plate kaznu.... Ovo je lopovska drzava!!! :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:
 
Dukanac je napisao(la):
Isao da registrujem auto, kad tamo iznenedjenje.... Dodje cika policajac i privede me zbog neplacene kazne :zli: 6h su me drzali u pritvoru dok moji nisu doneli 12500 da plate kaznu.... Ovo je lopovska drzava!!! :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:

Jbg... Drugi put ćeš platiti na vreme. :haha:
 
Dukanac je napisao(la):
Isao da registrujem auto, kad tamo iznenedjenje.... Dodje cika policajac i privede me zbog neplacene kazne :zli: 6h su me drzali u pritvoru dok moji nisu doneli 12500 da plate kaznu.... Ovo je lopovska drzava!!! :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:

Sto nisi rekao da ces u zatvor to ti dode ko godisnji odmor. :haha:
 
Ma to su ostavili kad budeš išao da registruješ motor, traktor ili nešto treće! :D Nije ni njima interesantno da te odma celog ispeglaju! :haha:
 
@ Peto: Razmisljao sam o zatvoru, ali ne mogu, ide malina pa ne moze bez mene, a da je zimski period otisao bih sigurno... :haha:

@ Attila: 15 jula mi istice registracija na drugim kolima... Bice veselo!!! :haha:
 
Dukanac je napisao(la):
@ Peto: Razmisljao sam o zatvoru, ali ne mogu, ide malina pa ne moze bez mene, a da je zimski period otisao bih sigurno... :haha:

@ Attila: 15 jula mi istice registracija na drugim kolima... Bice veselo!!! :haha:

Oooo, ala će dotad da skoči kamaticaaaaa! :D Da sam ti ja nešto otac, bio bi te ki vola u kupusu! :haha:
 
Problem je što naš Duka nije tako zabiven u neku zabit! Svaka šuša zna di je Dragačevo! :haha: Doći će mu oni u goste sa sve ivicom i maricom! :D
 
Balirao , spremao kombaj hvala bogu jois 2-3 dana i spraman :cool:. Sto se tice kazni platim samo sudske troskove a resto mi nikad vise nestigne.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh