Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja otišao da siječem neka drva i kiša nas natjerala u tri pm :kisa: :kisa: :kisa:
a prije toga komarci :udri:
 
joj sad mi žao one bombe što su ostale a matori ih predao policiji :zli:

otišli bi komarci u olala materinih :haha:
 
Pomogli drugovoj kevi da iznesemo onu rashladnu vitrinu iz samoposluge crkli kao magarci pa onda pili pivo ispred prodavnice prvi put u zivotu :D I jos mi drug mune moje pivo ja otvorim sledece kad ono zamena isss pa nigde kraja sreci,sad u nocnu skitnju.
Pozdravljam Dangera koji je i danas vredno radio video sam auto ispred kuce gde su mu masine kad sam se vracao sa jezera i drugarski mu kazem da ne zateze vise onako svecice kad sam juce menjao bilo je pakleno,da je bio neko normalniji odustao bi :haha: :haha: :ppozdrav:
 
balirao danas pored jecma i ja ti sidjem sa traktora da vidim jeli zreo kad ono tvrd ko kamen a ja jos kombaj nisam zavrsio. :zli:
 
ja isao da oparam repu sto sam posevao stp je pojela pipa dobro sto smo otisli za par dana ne bi ni mogli raste kao luda sijana za 1 maj
 
North ARMY je napisao(la):
Pomogli drugovoj kevi da iznesemo onu rashladnu vitrinu iz samoposluge crkli kao magarci pa onda pili pivo ispred prodavnice prvi put u zivotu :D I jos mi drug mune moje pivo ja otvorim sledece kad ono zamena isss pa nigde kraja sreci,sad u nocnu skitnju.
Pozdravljam Dangera koji je i danas vredno radio video sam auto ispred kuce gde su mu masine kad sam se vracao sa jezera i drugarski mu kazem da ne zateze vise onako svecice kad sam juce menjao bilo je pakleno,da je bio neko normalniji odustao bi :haha: :haha: :ppozdrav:
pivo ispred prodavnice kod nas je normalna aktivnost,a i jest slatko kad strčiš s traktora žedan ko ker i u tri cuga ga omlatiš :D
 
ja danas smirglao skoro ceo dan puz i kosu na kombaju da se malo sija i skinem koroziju,umesto smirgla slika ce reci na koji nacin sam radio :cao:,pale prve pare danas,dok se NA vozao i gledao gde mi je auto ja u njegovom ataru brao evrici,jake pare :udri: :udri: :udri: :zli: :haha:
2hhj885.jpg

Post je spojen: [time]1276723076[/time]
_________________________________________________
za razliku od montoye nesvrbi me vrat :haha:
 
danger je napisao(la):
ja danas smirglao skoro ceo dan puz i kosu na kombaju da se malo sija i skinem koroziju,umesto smirgla slika ce reci na koji nacin sam radio :cao:,pale prve pare danas,dok se NA vozao i gledao gde mi je auto ja u njegovom ataru brao evrici,jake pare :udri: :udri: :udri: :zli: :haha:
2hhj885.jpg

Post je spojen: [time]1276690676[/time]
_________________________________________________
za razliku od montoye nesvrbi me vrat :haha:
sedi malo u ZMAJ-a pa da vidiš dal će svrbeti,nego se ku...š s klasom :haha:
 
I ja kao @montoya,ostao bez slame,a tek jedan uradio jecam i dao vec slamu. :zli: Danas bio da vidim neko seno sa drugom,pa ograbio jutro deteline i sad evo svratio da vidim kad ce ta kisa. :udri: :udri: Moram veceras doneti tu detelinu....
 
To care :D dodjem,natovarim 2 prikolice,vezem pajvanima pa zapevam:Sirok Dunav,ravan Srem,eeeeejj.......pa jos preko venca pa u srce Banata......a u tim i zetva u N.Beceju....... :haha: :haha: :haha: :D
@maticu,hvala jos jednom,ali.......docekacemo valjda nasu slamu. :cao: :cao:
 
juce balirali 500 bala sena i dovezli kuci 2 prikolice pa u 8 kao i obicno na trening fudbal do 11 posle bife i ladno pivo! danas istovarenje bala i uzivanje do uvece pa u 8 opet na fudbal ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh