Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Spremao kombajn za žetvu....
 
i danas i juce grabljenje i baliranje,pa i vuca bala...sebi sam stavio u senjak 1600 bala i zavrsio sa prvom travom...a usluzno nmg vise da radim popizdecu od sena...ko me zove crko mi traktor ::namigivanje::
 
Završio špartanje soje i folijarnu prihranu kukuruza. Popodne počeo zagrtanje kukuruza sa prihranom iz depozitora.
 
isao do grada platio ratu za traktor, posle prevrnuop otkose sto su sinoc pokisli i uspravio bale sto su ostale da se suse, rucao pa se vratio sa presom i onda posto je bilo sunce jedno sat vremena :spavam: da se sto bolje osusi i na kraju baliranje i vuca, doterano nesto preko 300 bala, sada pokrio najlonom...
 
danas bio do grada pa posle sakupljanje sena usluzno menjanje lezaja na jednoj IMT kosi od rodjaka i oko 8 otiso na fudbal igrao do 10 udario ladno pivo i doso kuci!
 
rasklapao i prao dijelove od RD što sam kupio
dovezao jednu prikolicu drva
prevozio neko sijeno
pazario neki mjenjač od MTK

sada svih 5 u nebo :ppozdrav:
 
Kod nas izgleda biće očajan... kolega se javio da mu vršem ječam, i doneo uzorak...... Seme sitno, izgorelo, tvrdo.....prekosutra idem da mu ovršem...
 
Jutros od 6 h radio na renoviranju gradskog bazena, sad usao u kucu tj. 17 radnih sati danas... Ispekao sam se na suncu kao rak.... :zli: :ppozdrav:
 
Jutros balirao usluzno,posle becio AN na 2 jutra kukuruza,pa to ospartao,pa onda drugu njivu,pa onda tastinu soju,i u povratku kuci,naravno kod taste na kafu i hladan JELEN :D sad :spavam: :spavam: :spavam:
 
@savoris

ni kod mene...jecam je jos uvek zelen...

a inace zarekao sam se da vise nista ne radim do zetve...tako da danas malo oko stoke i sad odo sa drugarima na ladno pivo i bazene... :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh