Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mityoo je napisao(la):
Attila M. je napisao(la):
Skinuo kutiju za veštačko đubrivo sa međurednog kultivatora. Pokušao i točak, ali to će kanda i Bog tamo zaboraviti jerbo su šrafovi svi zarđali... Kad nabavim nove onda ću ove da isečem.
Što seći? Šteta za šrafove.... Malo acetilena i svaki šraf koji se nećka silazi ko bela lala!

Hvala na savetu, biće isprobano! :D :ppozdrav:
 
Otac mi kaže da će špartanje ići lakše bez točka. A i inače mi dođe kao dobar izgovor da barem stare i zarđale šrafove zamenim. ::namigivanje:: Sve stoji na kiši, suncu i snegu već 20 godina. Čudi me da je uopšte sve u tako dobrom stanju (farba se ljušti, šrafovi zarđali, mazalice su garant sve začepljene... Ali ipak sve može da se koristi).. Joooj, samo da prođe ispitni rok pa da se nešto konkretno uradi!
 
Mi smo imali takav nov špartač ranije, a moj tata tvrdi da se bolje radi kad ima točak. Ja ne znam, bio sam mali u to vreme, nisam radio sa njim.
 
Kontam da ima neke veze sa tim što točak ne dozvoljava da špartač ide levo-desno tako lako. Što jeste dobro ako ideš po liniji kako treba, ali manje dobro ako skreneš pa počneš da sečeš soju ili kukuruz, pa ti treba više vremena da vratiš špartač u pravu liniju... Pojma nemam, samo teoretišem. Meni je sad bilo prvi put da sam špartao, tako da stvarno ne znam kakve bi promene uneo nedostatak točka.
Inače da se pohvalim: kolateralna šteta mi je bila oko 20-25 metara soje (na njoj sam počeo da vežbam) i oko 15 metara kukuruza... :haha:
 
Ali bitno je da sam saznao za šta se koristi ona kutija za veštačko đubrivo: da čovek sakrije svoju sramotu u nju! :haha: Ono što posečeš, natrpaš u kutiju i na kraju špartanja baciš negde usput. A kad bude došao neki iskusniji paor da ti vidi posao, ti mu kažeš da na tom mestu gde je prazna linija uopšte nije ni nikao kukuruz... :haha: :haha: :haha:
 
savoris je napisao(la):
ih brate nemaš moj broj , pa staneš na benzinskoj na centralnom raskršću i samo pitaš za mene :ppozdrav:

Kada sam ja tuda prolazio i pitao za njega svi su se odmah vatali za dep. Jos sam dobro i prosao. :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Danas zavrsio drugu godinu na fakultetu. Slobodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Da se prijavim da sam od danas ponovo na forumu jer sam juce otpusten iz bolnice.
Danas je clan foruma paorpaor operisan (slepo crevo) i nece par dana biti prisutan na forumu pa je rekao da mu opravdam casove.
 
panonstib je napisao(la):
Da se prijavim da sam od danas ponovo na forumu jer sam juce otpusten iz bolnice.
Danas je clan foruma paorpaor operisan (slepo crevo) i nece par dana biti prisutan na forumu pa je rekao da mu opravdam casove.
E pa da nam se sto bolje oporavis uz forum , bilo bi najbolje kad se ljudi nebi sretali na takvim mestima tipa:bolnica,policija,itd.... ali sta ces to je zivot, :ppozdrav: da nam sto pre ozdravi paorpaor....... :bravo: :bravo:
 
zavrsio spratanje soje i kukuruza,i bio na strandu na kupanju,ala se dunav podigao,a voda svega 15 - 16c topla... al bilo je dobro,dobro drusvo,pivo,devojke i provod :)
 
>>>JOCO<<< je napisao(la):
Bio u sidu na vasaru nakupovo neki sitnica za traktore i tako sad je bio dosta dobar vasar ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
i ja sam bio danas na vasaru. kupovalo se malo

posle toga sam cackao po kombajnu:


Uploaded with ImageShack.us





Panonstib dobro nam dosao nazad... primetilo se tvoje odsustvo!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh