Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
presovanje sena,ne secam se da sam skoro toliko presovao sena....
 
KishRobert je napisao(la):
presovanje sena,ne secam se da sam skoro toliko presovao sena....
Jel opet Jordanu? :haha:
Ja danas nista veliko,uskoro krecemo da bacim AN na 2 jutra kukur.sto je jos ostalo.Nije mi usput ta njiva pa nikad....ili mozda sto je tastina?! :haha: :haha: :cao:
 
Skinuo kutiju za veštačko đubrivo sa međurednog kultivatora. Pokušao i točak, ali to će kanda i Bog tamo zaboraviti jerbo su šrafovi svi zarđali... Kad nabavim nove onda ću ove da isečem.
 
danas voznja....sarajevo-vogosca-olovo-kladovo-tuzla-ugljevik-bjeljina-sid,crkoh,upravo stigao,bio u svatovima
 
Cedo dan se zezao, a predvece dobro zaplatih, tj pokosio dvoriste i sve oko kuce, onda me prijatelj zamoli da mu pomognem da natovari 15m drva na kamion.... :ppozdrav:
 
dangeru što nisi naišao na :ppozdrav:

ja danas kupio još jednu rotodrljaču od nelojalne konkurencije koja je radila sa sitne novce i sjebala je do u tri p... materine
nisam imao neke velike potrebe da je kupim ali sam išao iz inata da je uzmem , a cijenu sam stjerao u tri lijepe
e tako prodju oni koji rade za džabaka , sjebu priključak pa onda sjebu i traktor pa prodaju priključak da poprave traktor , računica boli glava
samo da još pomenem radi se o traktorima i priključcima koje su dobili na mufte od države i nisu ni dinara dali za to

više u temi roto drljača
 
@savoris,niti znam gde zivis,niti imam tel.tvoj,em sam bio umoran,ubise me kamioni i autobusi od sarajeva do tuzle,posle je vec malo lakse bilo,da znas da sam te se setio kad sam vozio kroz ugljevik :cao:,kazi mi sta se to krcka u onom velikom(sirokom) kazanu ili odzaku
 
paprikaš brale :haha:
ugljevik.jpg

u ovome lijevom je voda i u njega ja mislim da ide ona para koja prodje kroz turbinu , da se uštedi na zagrijavanju vode
bar mislim da je tako :sta:

a ovaj desni je sulunar :D

ih brate nemaš moj broj , pa staneš na benzinskoj na centralnom raskršću i samo pitaš za mene :ppozdrav:
 
Attila M. je napisao(la):
Skinuo kutiju za veštačko đubrivo sa međurednog kultivatora. Pokušao i točak, ali to će kanda i Bog tamo zaboraviti jerbo su šrafovi svi zarđali... Kad nabavim nove onda ću ove da isečem.
Što seći? Šteta za šrafove.... Malo acetilena i svaki šraf koji se nećka silazi ko bela lala!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh