Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad nisi do sada počeo,nemoj ni da počinješ, ako nemoraš.
 
evo i mene posle 3 dana... sve vreme se zajebavao po selima sa senom...spakovao sam oko 2000 bala ali imace jooooosss...smucilo mi se vise.... :zli:
 
Ko što reče drug moderator, bio na vašaru u topoli, kupio par sitnica za prskalicu i tako koješta...
 
Evo opet sam pobegao na kratko iz bolnice i o'ma na forum da vidim sta se desava.Nadam se da cu sutra izaci pa cu se cesce javljati i uspeti da procitam sve postove za ove cetiri nedelje koje nisam bio prisutan.
 
Sika je napisao(la):
evo i mene posle 3 dana... sve vreme se zajebavao po selima sa senom...spakovao sam oko 2000 bala ali imace jooooosss...smucilo mi se vise.... :zli:
Ti si tamo izgleda "regionalni preser"? ::svaka cast:: ::svaka cast::
Ja danas jedno veliko nista..... oko stoke,forum,rucak,krevet,sad malo forum pa moram napolje.....da zaradim veceru. :cao:
 
@Farmer Bob

pa moglo bi se reci... :D :D

jaoooo kakvi su ovi slepci..popizdeo sam...bolje da se vrate kuci nego da nas brukaju :zli: :udri:
 
Jutros zakacio rotacionu kosu na 533, pokusao da kosim, al ne moze, ceo dan se mucio ... :udri: Onda gledao fudbal, ove nase konjine me razocarale nacisto!!!! :zli:
 
Sa deset igraca nije se ni moglo ocekivati bolje. Sta bi nam tek rdili da su igrali bez kopacki.
 
jutro spatali soju, a posle podne upalio sam kombajn, i isterao na sred dvorista, poceo sa sarafanjem, skinuo grlo, korpu, sakupljac kamena i remen za pogon hedera...

jos mooooozda jedan slamotres bi trebao skidati i prednju osovinu, ali videcemo jos...

e da, posto je ovo jako posecena tema, posaljite mi na PP gde mogu naci sine bubnja za Deutz i zice za korpu, trebalo bi ih par promeniti, ali ako imate sta u sremu, da mi je blizu, hvala puno!


:ppozdrav:
 
namestao jutros presu i doterao oko 400 bala, nije bilo tolko vruce ali nekako gadno sparno

traktor mi se danas odmorio nije radila presa, juce sa njom preko 1000 bala, prekjuce zgrabuljao 3 ha, doterao oko 1000 bala..
tri dana rezervoar od 70l, dva dana pre pred sajam radili mi servis - traktor imao 200 sati, rekli mi sta mu radis jesi li lud,a danas presao 330 a servis na 400....
 
bio na ispitu i pao, popizdeo sam, znao sam pitanje i o cemu se radi al nisam mogao da se setim u momentu a profa nije hteo ni malo da pomogne a ni da ceka , ko za k....c dok ja nisam dosao na red njih 30 je odgovaralo kod asistenta i svi su prosli koji su bar nesto znali :zli: :zli: :zli: :udri: :udri:

a profa bio crven u licu ko bulka pitam se od cega
 
Isterala me kisa iz baliranja hvala joj da se malo odmorim.Jutros rano prihranio kukuruz.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh