Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nabijem na kitu i dan što sam ustajao ikako :zli:

išao da dovezem neke trupce i uz put natovarim još dvije prikolice nekim kolegama i kada sam ja moje potovario dodje jedan od ove dvojice drugara da me pošlepa uz jedno brdo koje je još dosta vlažno
čovjek sa 533 se propeo i prevrnuo traktor skroz preko zadnjih točkova , SREĆA na vrijeme je iskočio i nije njemu ništa bilo , nit' kabine nit' rolbara :udri:
J E B E M traktor bez kabine :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:

posle toga njega vratim na točkove i odšlepam kući i vratim se po moju prikolicu da je odvezem nekid drugim puno daljim putom , i zapadnem :udri: :udri:
a ja ti lijepo iskipam trupce u sred blata , naidjem kod ovoga i sredimo njegov traktor (peglanje haube, krpljenje rezervoara, zamjena gumenih šucni od hladnjaka,zamjena volana)i još poenka sitnica
sada odoh da se :kisa: i posle toga idem da se napijem :ppozdrav:
 
Attila M. je napisao(la):
Idem da branim neki projekat iz mehanike za koji niti znam o čemu se radi tačno, niti znam da li je uopšte dobro odrađeno niti..... :haha: Ali šta ćeš, profa bio prezauzet a asistent se razume u temu isto koliko i ja! :p Teši me jedino činjenica što i ostale kolege imaju isti problem... :haha:

Ladno je sve ispalo dobro. Ladno me nahvalio pred svima. Ladno mi dao desetku... I ladno mogu da se j**** sa njom jer mi se neće važiti položen ispit dok god ne položim Mehaniku 2! :udri: :udri: :udri: I to sam tek sad saznao! Joooj, životeeeee! :zli:
 
Uh stizem i ja. Od sve muke, prve smene i prskanja maline, nahvata me i komsija da mu pomognem u balama :udri: Prevrnusmo prikolicu ode sve u materinu :udri: Je*em ti travu i bale i prikolicu, sve u plm :udri: :udri:
 
ovo su slike pred zupanijom sinoc ih nisam imo pa reko sad da ih stavim,al to sto vidite je samo jedan deo traktora koji se uspeo probiti ostale je murija zadrzala po ulicama.
zimvwg.jpg

1zvqt4x.jpg

95o7j4.jpg
 
Spartao kukuruz,vrucina.Pa lom srednje sekcije spartaca,nazad u selo,demontirati pa zavariti,montirati. :udri: :udri: :udri:
 
@ rasa02
pogledaj ono sto je peto stavio il se vrati koju strnicu u nazad pa ce ti sve biti jasno
 
Neco je napisao(la):
danas isli strajkovati u sombor sa traktorima u vezi licitacije drzavne zemlje hteli su da nedaju nista nama nesretnim seljacma.trebalo je samo par traktora da udje u grad do opstine oni nisu dali pa smo svi uletili preko 100 traktora.
16h28gz.jpg

2je8ew1.jpg

2vtwta8.jpg

2jebqdt.jpg

ivl81u.jpg

2i0esmb.jpg

2pzfpfc.jpg
Gledaj ti,sta je tu dobrih traktora?!Slusao sam ja kad je Apatinska pivara isplacivala otpremninu radnicima,da su ljudi kupovali Dzondire i za manje posede.... kao da nismo jedna drzava :sta:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh