Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Težak mi je to jezik, i nemački sam lakše naučio. Oni barem ne lome jezik toliko koliko francuzi! ::namigivanje:: A i tih milion nepotrebnih slova koje koriste samo da bi opisali jedan glas... Baš zna da nervira! :) Svaka čast onome ko je imao strpljenja sve to da nauči! :ppozdrav:
 
Špartao .... sad spavam malo pa ću da prskam celu noć jer po ovoj vrućini.......... :cool: :cool:
 
od 0400 sam na nogama,prvo smo jedno ::000:: maknuli,pa sam grabio detelinu,pa u 'ladovinu,pa presovanje....
 
Malocas dosao sa linije, istocio mleko, napolju pakao, ovo nije normalo :zli: Sad malo odmora dpk ne preladi pa onda da prskam maline.
 
Idem da branim neki projekat iz mehanike za koji niti znam o čemu se radi tačno, niti znam da li je uopšte dobro odrađeno niti..... :haha: Ali šta ćeš, profa bio prezauzet a asistent se razume u temu isto koliko i ja! :p Teši me jedino činjenica što i ostale kolege imaju isti problem... :haha:
 
danas kuliranje bio do sela motorem po pasose za telice malo se zadrzavao po selu dosao istovario prikolicu sena udario ladno pivo i sada gledanje SP! :ppozdrav:
 
danas se spava, vruce je za posao, ici cu od 5 na kultiviranje soje, a uspeo sam i garmin da instaliram na tel, tako da sad cu na njivu sa sve navigacijom :haha: :ppozdrav:
 
pazi se ti da te taj garmin ne navede u jendek pored njive . :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
tovarili detelinu jutros........ malo kasnije udarali tacke za paradajz u babinoj basti udarili 200/1000 mnogo jako :cool: ne valja raditi :nono:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh