Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cestitke i od mene :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: danas pre podne izbalirali 4kj i sad kuliranje oko 6 idemo da dovezemo kuci pa SP :)
 
Isao po diplomu o zavrsenoj srednjoj skoli,svecana dodela....dobio diplomu i posebnu nagradu na nivou opstine za borbu u ocuvanju zivotne sredine. :sreca:
 
danas isli strajkovati u sombor sa traktorima u vezi licitacije drzavne zemlje hteli su da nedaju nista nama nesretnim seljacma.trebalo je samo par traktora da udje u grad do opstine oni nisu dali pa smo svi uletili preko 100 traktora.
16h28gz.jpg

2je8ew1.jpg

2vtwta8.jpg

2jebqdt.jpg

ivl81u.jpg

2i0esmb.jpg

2pzfpfc.jpg
 
I ja se pridruzujem svim cestitkama!!! :veseljak:: ::rodjendan::

Danas bilo gadno, do podne kosio, a od podne vukao komsiji bale.... Naj*bo sam ko zuti.... :zli:
 
@ peto 1
nije to bila licitacija nego borba da je raspisu navodno su se dogovorili u nasu korist sledece nedelje imamo opet sastanak ako opet nebudu hteli da raspisu mi opet u grad masinama al onda ce biti jos gore ima da blokiramo citav grad. ::traktor:: ::traktor1::
 
Neco svaka cast za postavljene slike.

Veliki pozdrav od poljoprivrednika iz Republike Srpske koji imaju iste probleme,pozdrav organizatoru i svim poljoprivrednicima koji su se odazvali i konacno poceli davati do znanja da je danas "seljak" u prevodu - covjek koji zna sta hoce.
 
j
Attila M. je napisao(la):
vosi je napisao(la):
eeeeee šta sve nisam radio

"Ott ahol szenvedni jó..." ::namigivanje::
j'comprends rien, vous pouvez repetter, s.v.p?
Post je spojen: [time]петак, 11. јун 2010. 14:56:58 MST[/time]
_________________________________________________
izbalirao komsiji 7-8 stotina bala(crko brojac, :udri: ujutro brojanje rucno :zli:), pa :ppozdrav:, i da te Bog vidi.....

@pidikanac
jel ti je ovaj kukuruz na slici ospartan, ili se meni cini?
 
francuz je napisao(la):
@Attila M.
Bien, je ne m'attendais pas a trouver quelqu'un qui parle ou ecrit le francais, ::svaka cast::

Haha! Je comprends que quelques mots. Pour le reste je utiliser le Google traducteur. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh