Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
prskao suncokret i spartao 8 jutara kukuruza ::super::
 
porali kukuruze jedva prosli kroz njih,sutra prepodne idemo da biramo koje cemo parati gde nema vode
 
Aca,cijena pluga nije tajna.1500 eura sa tockom , bez tocka 150 eura jeftiniji. Trebao bi da dobijem povrat novca od ministarstva polj.40% i PDV-ea 17% tako da ce me na kraju godine stvarno iznositi oko650 eura. Proizvodi ga TPM Mehanika Kozarska Dubica.
 
Закачио косачицу за трактор, подмазао притегао што је лабаво само да сипам нафту и могу на кошење.
 
danas poceo balirati kad ono kosi balu :zli: :udri: :udri:poludio sam stelujuci i ostalo sutra da produzim vile a da bi njih produzio moram i da ih premestim za zub
 
dok sam obilazio ogled kukuruza sreo sam farmer boba koji bez sinove pomoci ne bi bio kadar da osparta suncukret.
2w2e8t0.jpg
 
Ranko Cuvrk je napisao(la):
Aca,cijena pluga nije tajna.1500 eura sa tockom , bez tocka 150 eura jeftiniji. Trebao bi da dobijem povrat novca od ministarstva polj.40% i PDV-ea 17% tako da ce me na kraju godine stvarno iznositi oko650 eura. Proizvodi ga TPM Mehanika Kozarska Dubica.
ja imam takav isti.to je leopard krivi gredelj.plugovi su ekstra dobri i lepo slažu i lepo se vuku :ppozdrav:
 
zagrtao kukuruze,danas i juce 15kj,sutra nastavljamo :) ..ala kukuruz sad brzo napreduje :D
 
FL je napisao(la):

Majke ti, FL! Di si nabavio taj znak za spora vozila što si nakačio na sanduk?? :sta: Sunce mu poljubim, ja sam moja dva znaka naručio iz Amerike i platio 50 dolara zajedno s poštarinom!
Je li ima to igde u Srbiji da se nabavi?! :sta:
 
Kad neznas da se snades ima ih po ulicama skoro na svakoj raskrsnici. Prvo proveris koji ti kljucevi trebaju i sutra odes i demontiras, 2 minuta sraha i gotovo.
 
Pa ja ne uništavam državnu imovinu! Zato glasam svake godine da bi to radili drugi umesto mene. :p
A u ostalom, ti saobraćajni znakovi su žuti u sredini. A nama trebaju narandžasti. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh