Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad ga demontiras moras ga stalno okretati prema suncu da pre sazi i bice rumen.
 
Била на факултету. У повратку прокувала на проклетом асфалту и још ме у превозу ухвати контрола и тражи личну карту да ми пишу казну. Па,неће моћи рођаци :zli: Само сам трепнула на рмпалију до себе,и замолила да господу уклони из мог видног поља :haha: :haha:
Колеге,шта год да сте радили данас,завидим вам,јер ме сада чека учење..а парченцета дворишта ни на видику.. Поздрав свима :ppozdrav:
 
@Attila M
U Subotici sam kupio u jednoj prodavnici kamionskih delova za par stotina dinara,ali pre 2 godine.
 
Mirno spavaj, nano, sve je ošpartano! :haha:

2cxc7c7.jpg


@FL
Ako jednom budeš išao u tom pravcu, hoćeš li molim te zapisati adresu na kojoj se nalazi ta radnja? Želeo bih da na svu mehanizaciju stavim po jedan znak za spora vozila. :)
Unapred ti se zahvaljujem! ^^
 
Pokosio 15 ari,zaparlozene zemlje.Nista narocito,ali sa zapreznom kosacicom Mc Cormick,starom 80 godina ::namigivanje::
 
Uh, evo i mene, stizem sa daleka puta :haha: :haha: :haha: Danas upekla zvezda provreo sam u kamionu... :zli: A sad odoh na 'ladno pivo da se malo rashladim... :D
 
bio u temerin na vojnom otpadu i kupio 2 potpuno nove gume 16,9 - 30(rekord) za 10000 di. po komadu!
'ebem li ga valjda ce biti dobre...za te novce!
 
savoris
Drugar mi trenutno radi tamo,ovih dana seku tenkove ako sam ga dobro razumeo onda ti je sve jasno.Mada neracunaj na nista povoljno, jednom prilikom sam hteo da kupim neke cevi ispalo da se 20% skuple nego nove
 
MONTOYA je napisao(la):
KishRobert je napisao(la):
bio u temerin na vojnom otpadu i kupio 2 potpuno nove gume 16,9 - 30(rekord) za 10000 di. po komadu!
'ebem li ga valjda ce biti dobre...za te novce!
ima li još?
ima jos 1!
al' sa brkatom babom tesko se cenkati!
ima svega i svacega!

al' tu tenkove nisam video!
 
Meni ne smeta, zaista. Kad prikačinjem stvari na traktor, ionako moram da podignem onu plavu zavesu (kako da je nazovem?), dakle ne gledam kroz prozor nego dole. A danas pri špartanju sam naučio da nema vajde gledati nazad jer onda stvari počnu još više da se komplikuju. :haha: Jednom uvatiš liniju i "ne okreći se sine"! ::namigivanje::
Ali i kad sam gledao nazad, video sam normalno kako špartač radi, tako da meni znak uopšte nije smetao.

E! Možda će smetati jednog dana kad budem imao prskalicu, pa neću moći da doprem do prekidača, ventila i ostalog iz kabine kad otvorim zadnju šajbu... No, znak se može i skinuti, samo treba da odvrnem 2 leptir-zavrtnja. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh