Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jbg kog ce mi toliki poeni za gimnaziju koju sam mogao upisati da sam imamo samo 1 poen na prijemnom.Imao sam u skoli odlican prosek sve godine.
 
Cekam brzu postu da mi donesu delove za kombaj a njih nema ko uz inat :zli:
 
Jutros isao kod sudije za prekrsaje na suocenje sa policajcem... :zli: A sad odoh da pokosim barem 1ha livade. :ppozdrav:
 
287duvn.jpg
Isao u kupovinu
 
Zoran0230 je napisao(la):
Dukanac,da li je saobraćajni prekršaj u pitanju

Da, upravo saobracajni prekrsaj. Tj. nepropustanje pesaka na obelezenom pesackom prelazu... A pesak je prelazio sa leve na desnu stranu gde imaju 3 kolovozne trake, tako da ga nisam ugrozavao, to sam danas i dokazao na suocenju..... :D
 
Špartali kukuruz , sad malo odmorim pošto je vrućina i posle idem da prskam
Post je spojen: [time]Tue Jun 8 07:03:47 2010[/time]
_________________________________________________
I napravio 1500. post :ppozdrav: Po meni ima i korisnih postova ali i bez veze ::namigivanje:: . Trudimo se da pomognemo jedni drugome :ppozdrav:
 
portekla 4-5 dana ,nasipao put, isao u Cacak remontovao Hidrailiku za kombajn, sinoc i jutros kosio , pa danas rasturao otkose , pa se rasturac rasturio u njivu :zli: :zli: dok sam nozem cistio travu oko guma uspeo sam i nju da nabodem nozem, po naj vecoj vrucini u sred livade :zli: :zli:
I nakon toga kupanjac pa :spavam: :spavam:
 
DAnas domaram a sutra kosim rucno jedno 20 ari vocnjaka a prekosutra vucem jedno 250 do 300 bala iz jedne njive od 48 ari a ceka me jos isto toliko iz druge od 50 ari, vestacka trava je u pitanju
 
Počeo da špartam soju, naizmenice sa Ocem. :)
A usput sam vežbao menjanje brzina čemu su me učili Bubu, Kombajner i ostali! :D Otkriću vam jednu tajnu... BRZINE SE MOGU MENJATI KAD JE TRAKTOR U POKRETU!!! :haha: :haha: :haha: (Učesnici ove diskusije će razumeti šalu ::namigivanje:: )
Sve u svemu bilo je veoma opuštajuće posle drugog kruga kada sam uhvatio ritam. :D

I kad sam na kraju seo u jugo da ga odvezem kući, nisam ni primetio da sam automatski ubacio u drugu i tako krenuo... Jbg, 5 sati mi je prva brzina bila nadole pa se navikao... :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh