Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prepodne skupljali đubre od lucerke da ga sklonimo sa njive, predveče išao da prskam kukuruz...
 
Dragan18 je napisao(la):
Attila M. je napisao(la):
Znači... Izgubio si me na polovini posta! :sta: Ko tu koga gde kako zašto s čime... :sta: :haha:
pazljivije procitaj, nemoze sve na brzinu. koristim stiricev traktor za medjurednu obradu jer je moj sirok, za moj sam zakacio prskalicu i cekao caleta da nabavi preparat , a dok sam cekao , spartao sam sa stricevim traktorom kukuruz . jasnije?

Ma zezam se malo. :) Alal ti vera šta si sve danas stigao da uradiš! :ppozdrav:
 
@Дуканац,даће Бог :)

@francuz Хвала пуно :ppozdrav:

@Атила,Велики Поглавице није баш пола-пола,ако гледамо на нивоу целе године,а не два дана,немој да си прескроман. Епитет "к.с.З" се не заслужује олако :osmeh:
 
da, da smaranje prijemni.. umesto da se psihicki spremam za zetvu mislim da pomazem caletu ja moram da ucim za prijemni eh ili da budem na salasu po ceo dan i jedem tresnje :D
 
Jel znas kako sam ja upisao gimnaziju??
Isao sa prijeteljem u zetvu 360ha u komadu i kad je dosao prijemni ja uradio solidno nekih 30 od 40 bodova i zapalio na teren,kad je dosao upis zove me cale kao jel dolazis na upis,ma reko upisi me u gimnaziju tu sigurno ima mesta.
 
hahahahahahha. eh bas te bilo briga. ovde u Pancevu ko da je gimnazija jedina srednja skola. svi oce u nju tako da moram da uradim prijemni sto bolje mada ubio sams e od vezbanja. :haha: :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1275952556[/time]
_________________________________________________
Маша je napisao(la):
@acA cS prO
Свака част ::svaka cast::

hvala :ppozdrav:
 
Баш,вала. Као да друге нема. Ја сам је завршила,хвала Богу кад је прошло то време. Препоручила бих ти да је заобиђеш,данас је још горе него док сам ја ишла. :ppozdrav:
Да ми је била ова памет,Пољопривредна ми не би промакла :D
 
ova N.A nema pojma, samo 30 ::namigivanje:: ... ja sam imao 20 poena iz matematike i 19 iz srpskog,i upisao Prvu tehnicku skolu-tehnicar za zastitu zivotne sredine ... :D

slazem se sa masom :D
 
eh i ja sam hteo poljoprivrednu.... ali mislim da posle toga ne bih smeo da dodjem kuci zbog keve. tj provereno ne bi smeo da se vratim :D

kako bi ona rekla "Tako pametan, da poljoprivrednu upise. to mozes da radis i bez skole" veliki protivnik poljoprivrede :D
 
Моја исто...али што воли да једе сира и овчијег киселог млека,а о савршено усољеној јагњетини да не причам. Што би рекао мој братац Атила: "Смрде им свиње,али воле добре кобасице" :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh