Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bio na fakultetu, polozio ispit a sad odoh da se napijem ko covek!!! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Била на факултету,стигли резултати- положила испит :osmeh:

@Дуканац,честитам! ::svaka cast:: Ја не могу још да се почастим,чека ме још један у петак,али кад прође петак биће :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Zoran Kostović je napisao(la):
@Dukanac
Bio sam i ja, mogli smo da se vidimo i popijemo piće. :ppozdrav:

Eto steta, nismo se dogovorili, bas mi je zao.... Kada budem dolazio sledeci put javicu ti se pa da malo :ppozdrav: ::prica:: :ppozdrav:

Маша je napisao(la):
Била на факултету,стигли резултати- положила испит :osmeh:

@Дуканац,честитам! ::svaka cast:: Ја не могу још да се почастим,чека ме још један у петак,али кад прође петак биће :ppozdrav: :ppozdrav:

Hvala Maso, I tebi neka je sa srecom.... I neka da Bog da ocistimo celu godinu ::namigivanje:: :cvetic: :cvetic: :cvetic:
 
Bravo Mašo! Bravo Dukanac! :D :ppozdrav:

Ja juče položio jedan, danas roknuo jedan i tako. U proseku fifti-fifti! XD
 
danas bio u shopingu.kupljen stihl trimer fs 350 i vilager motorna prskalica za vocnjak, pa onda malo smo se sa tim igrali ceo dan... a veceras se malo prskala soja
 
Sredjivo kombaj posle prsko kukuruz pa zakacio balirku za sutra zatim na pivo, slozio alat i evo me na forumu.
 
kosili ceo dan prvo kod nas pa posle podne usluzno. sutra ujutru baliranje i nosenje kuci pa rasturanje svega sto smo danas kosili i mozda baliranje uvece!
 
danas, prvo otisao da vidim sta da prepicim sa setvospremacem od onog kukuruza i na kraju se odlucio da ostavim jedno pola jutra s jedne strane njive , onda presao sa setvospremacem i satro kukuruz u prah (onaj sto je ostao u zivotu) , u medju vremenu zakacio rasturivac za vestak i razbacao 400 kila na tih 4 jutra, zatim zakacio prskalicu i cekao caleta da dodje sa talstarom da inkorporiram u zemlju, dok sam ga cekao stricev traktor bio slobodan pa sam za njega zakacio spartac i ospartao i prihranio jedan hektar kukuruza sa ureom u redove (taj je najgusce posejan pa zato) , posle kad je cale dosao isprskao ta 4 jutra sa Talstarom i otisao kuci i zakacio spremac i spremio sutra za setvu. Kupili smo 341 i 434 pa sta mu bog mili da.
 
Dragan18 je napisao(la):
danas, prvo otisao da vidim sta da prepicim sa setvospremacem od onog kukuruza i na kraju se odlucio da ostavim jedno pola jutra s jedne strane njive , onda presao sa setvospremacem i satro kukuruz u prah (onaj sto je ostao u zivotu) , u medju vremenu zakacio rasturivac za vestak i razbacao 400 kila na tih 4 jutra, zatim zakacio prskalicu i cekao caleta da dodje sa talstarom da inkorporiram u zemlju, dok sam ga cekao stricev traktor bio slobodan pa sam za njega zakacio spartac i ospartao i prihranio jedan hektar kukuruza sa ureom u redove (taj je najgusce posejan pa zato) , posle kad je cale dosao isprskao ta 4 jutra sa Talstarom i otisao kuci i zakacio spremac i spremio sutra za setvu. Kupili smo 341 i 434 pa sta mu bog mili da.

Znači... Izgubio si me na polovini posta! :sta: Ko tu koga gde kako zašto s čime... :sta: :haha:
 
Namontirao bosh pumpu i dizne na kombajn i sada je kao **greška i oko u razlici od pre tariranja pumpe
 
Attila M. je napisao(la):
Znači... Izgubio si me na polovini posta! :sta: Ko tu koga gde kako zašto s čime... :sta: :haha:
pazljivije procitaj, nemoze sve na brzinu. koristim stiricev traktor za medjurednu obradu jer je moj sirok, za moj sam zakacio prskalicu i cekao caleta da nabavi preparat , a dok sam cekao , spartao sam sa stricevim traktorom kukuruz . jasnije?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh