Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
panonstib je napisao(la):
Ponovo se javljam posle tri nedelje odsusvovanja.Trenutno sam kod kuce ali samo do 17 casova i vracam se nazad u Sr. Kamenicu u IKVB.
Tri nedelje u Kamenici nije malo, tamo ne drze naivne slucajeve.Nadam se da nije nista strasno.U svakom slucaju zelim(o) brz oporavak. :cao:
 
Jutros isao u Cacak kupovao gradjevinski materijal, zatim malo dremnuo :spavam: onda u 17h imao utakmicu, a sad malo na forum ::namigivanje::
 
Jutros odgacao u atar, blata ima na sve strane. Redovi čupavi do bola, slabiji korov je stao od prskanja ali se zato ambrozija ne da... :udri:
Zatim krunio kukuruz, pa dremnuo, pa sekao grane, pa se igrao sa traktorom, pogledao film..... I sad kao učim. :p
 
panonstib je napisao(la):
Ponovo se javljam posle tri nedelje odsusvovanja.Trenutno sam kod kuce ali samo do 17 casova i vracam se nazad u Sr. Kamenicu u IKVB.
brz oporavak, i ja se nadam da nije nista strasno!!!
 
panonstib je napisao(la):
Ponovo se javljam posle tri nedelje odsusvovanja.Trenutno sam kod kuce ali samo do 17 casova i vracam se nazad u Sr. Kamenicu u IKVB.

Držim ti palčeve za brzo ozdravljenje
 
Panonstib zelim ti brz oporavak :cool:
Inace danas malo obilazili clanove tj.moderatore naseg foruma Mityoo i Dragan 18 :ppozdrav: ::prica::
 
Ovim putem zelim da pohvalim nase drugove clanove SPAJKIJA i MILAN-SPAY-a sto su mi pomogli da popravim elektro instalaciju na traktoru. Drugari :sreca: :sreca: :sreca: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: HVALA!
 
I od mene zelje za brz oporavak....
ceo dan se zajebavao sa kocnicama na 577 i na kraju popizdeo i odustao... :udri: :udri: :udri:
 
Pre podne bili u Adi i svratili do miće na :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1275767317[/time]
_________________________________________________
A popodne kod Dragana 18 :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Sad sam pricao telefonom sa Panonstib i kaze da se sad vec oporavio i da ce najverovatnije od nedelje da bude pusten iz bolnice. Zahvaljuje na dobrim zeljama za oporavak i pozdravlja clanove foruma. I da ne brinete ne da se on tako lako.
 
Panonstib puno pozdrava i od mene i brz oporavak i povratak na forum :cao:
Danas čistio ambar od zadnjeg krunjenja, sad je ko apoteka ::namigivanje::
 
Panonstib zelim ti brz oporavak i povratak kući i na forum.
Sa kolegom sklapali motor za uaza i pripremali mašinu za džipijadu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh