Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Panonstib, Ako Ti moze pomoci pozdrav sa Kosmja, onda Ti saljem puno pozdrava sa zeljama za brz i uspesan oporavak :sreca:
 
milan_spay je napisao(la):
Pre podne bili u Adi i svratili do miće na :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1275734917[/time]
_________________________________________________
A popodne kod Dragana 18 :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
Bili prepodne cenjeni članovi foruma, malo prodiskutovali o tekućim problemima, i tako....malo raduckao po avliji, i prođe dan.
 
Evo i danas sam malo pobegao i naravno odmah na forum.Zahvaljujem se svim forumasima na zeljama za brz oporavak koji mislim da ce uskoro i biti, a kolega Peto1 vam je vec preneo deo zahvalonosti. :ppozdrav:
 
@Panonstib
Brz oporavak, pa ubrzo :ppozdrav:
::namigivanje::
Pravio sediste na Rajku, ode kicma u P.....M......
Dobar slogan ima N.A "Treba stati, podmazati", e pa skinuo , razvalio, podmazao , sklopio, i da vidis cuda, RADI!!!!
 
@ panonstib

Даће Бог да буде и брже него ускоро :ppozdrav:

Ја се не оглашавам у овој теми до краја јуна,јер нема смисла да сваког дана пишем : "Учила,учила и још мало учила.", а кад прође рок,онда ће вероватно бити: "Цео дан шишала две овце" и ""Покушала да јашем свог коња,коме се та идеја није допала,па се покушај неславно завршио" :haha:
 
Bio na najlonu i zverao okolo, Upekla zvezda da poludis. Nesto malo pazario i skuvo se ko nedeljna supa.

Pozdrav panonstib i da se sto pre vrnes na forum. Vidis i sam koliko nam falis.
 
ja sam danas prao traktor menjo ulje, filtere i jos neke sitnice
14doilz.jpg
 
Jutros bio na auto pijaci u Kraljevu, onda popodne sa prijateljima otisao na rucak i pice u kafanu i eto prodje dan.... :ppozdrav:
 
"north army"-tvrda mitrova pesnica.jel to tebe neko iznabado,jes ti to dobio po piculi :haha: :haha: :haha: :haha:kad je dete ludo :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1275848334[/time]
_________________________________________________
hahaha ::000::
 
ekskluzivaaaaaaaa-znaš da sam ja KGB.e jesi muškarčina dlakava ::000::Al si i ti fasovao? :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1275848667[/time]
_________________________________________________
imaš li modricu? :haha: :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh