Šećerna repa 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Najviše napreduje šećerna repa u ovo hladnjikavo vreme samo da ne potrefi neka bolest....
 
Tajfun, danas slikan
2a7a0w0.jpg

znndic.jpg
 
nsnidza je napisao(la):
Kako se boriti protiv toga
Spremi pare za dnevnice na jesen da placas pre vadjenja jer nece hteti da prime repu. ::novac::
Post je spojen: [time]недеља, 06. јун 2010. 11:41:27 MST[/time]
_________________________________________________
Evo one katastrofalne repe od leda sto su neki mislili da "kilavi" a doktori nauka govorili i drzali predavanja kako od toga nema nista i da tu regeneracije nema.Bolje da vrate pare od skolovanja sto su se skolovali "Resavci" jedni
n2of9l.jpg
Zalosna im diploma Dr,Mr,Pr i ostali :haha: Za one koji se ne secaju
2na73mc.jpg
Ovo je slika izvadjena iz video zapisa pa je zato losijeg kvaliteta ali se dobro vidi sta je u pitanju :cao: Znaci onakva je dva puta bila i oba puta je licila ovako.Valjda je nece opet :nono:
 
KishRobert je napisao(la):
pogresi konj i magarac,a ne vo!
:D
Ako se to odnosi na one "moje" Dr,Mr.... onda nisu to ni volovi,to je samo NE ZNAJE ::lose:: Kad ih vidim kod Zaharija i ostali kako mudruju najradije bih uzeo neku batinu i malo preko ledja i mudroj glavi. :ppozdrav:
 
ja sam to imao pre par godina dobro da sam otisao bilo strasno za videti da je nisam poprskao nista od nje nebi bilo
 
Mi smo to prepustili samoj repi ,i preporodila se repa izraslo novo lisce ko da bolesti nije ni bilo a bio je napad te slike od Gruje nisu nista naspram onih kod nas.
 
Kao i kod industrijske paprike kad dobije bakteriozu.Nemože hemija da je izleči,nego sama biljka uz pomoć temperatura preko 30 stepeni.
 
ali moze da se prska i sa sredstvima za cerkosporu, ima i to efekta, dokazano kod nas prosle godine!


ima li kod koga cerkospore? jeste li gledali? mi za sada nemamo. koliko sam video, ali ima remularije na oko 20 kj, ali nije strasno, nismo ni prskali, samo ospartali. izborice se repa sa njom...
 
Ljudi ja dosad nisam imao sirak u repi (arenda je u pitanju) sad je vreme da ga prskam.Pa nisam siguran jel on moze da se tretira zajedno sa prskanjem od cerkospore?
 
moze. mi smo tako radili prosle godine pa se zeznuli, jer nam je sirak pobegao. ako nameravas ovih dana da ides protiv cerkospore onda je to u redu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh