Ovde kod mene je slicna situacija kao i kod svaba, do skoro svih njiva imam asfalt i ne vise od 500m makadama. Putevi su u ok stanju i cesto vidim da ovi sa novijim traktorima idu 50kmh sa tezim prikljuccima. I dooosta me je*e to sto mi masine idu 20kmh, jer imam dosta dobrih puteva i bez puno krivina (seoske ne racunam oni su izgibija i za 10kmh).Svaba ima i puteve za to. Retko gde kod nas moze da se vozi traktor 50km/h, ko potera sa nekim tezim prikljuckom u nekom momentu bi lako mogao da se katapultira u susedno mesto…
Sent from my iPhone using Tapatalk




