Čestitke za ponove.

Neka je sa srecom, da dugo sluzi...I Ciru isto tanjiraca, sto vise da istanjira... :ppozdrav::ppozdrav:
 
Komsije i drugari su me svi od reda odgovarali ali ja sam hteo bas njega. Cale tri dana nije hteo da prica sa mnom sto sam uzeo rusa, na kraju su se svi slozili da Raspucin i nije tako los.
20iuhw7.jpg



2iazjuc.jpg
[/IMG]
 
Poslednja izmena:
Sve cestitke od mene!!!!!!!! Nek je sa srecom i da te sluzi dugo dugo bez ijednog kvara i da se brzo otplati... Pravi izbor videces sam!!!! :bravo: :ppozdrav:
 
  • Like
Reagovanja: ...
Ma samo neka ga oni kuda mene je prvo uverio moj Vladimirec (samo on zna koliko je radio 539 nece nikad ni sluga da mu bude) posle sam se uverio u T-40,a sad polako pocinjem da se uveravam u 820... Samo nek ih one kide ali se sva sela pune sa Rusima... Sta da se radi kad je cena i kvalitet tu napravila dobar kompromis... :ppozdrav:
 
Ma samo neka ga oni kuda mene je prvo uverio moj Vladimirec (samo on zna koliko je radio 539 nece nikad ni sluga da mu bude) posle sam se uverio u T-40,a sad polako pocinjem da se uveravam u 820... Samo nek ih one kide ali se sva sela pune sa Rusima... Sta da se radi kad je cena i kvalitet tu napravila dobar kompromis... :ppozdrav:
Ih...T-40:osmeh:Dobio sam od njega discus herniu ali zato uspesno razbija kamenje u bubregu ali sta smo se posla naradili...
 
Cestitke , samo moze li slika te zelene masine, izgleda se vec poduze pricaju sremacke price o ponovi, pa da mi banacani vidimo sta stize kod vas.
 
Načuo sam nešto u poljoprivrednim krugovima da se šuška da je navodnjavanje sada in pa sam rešio da se počastim ganc-novom motornom pumpom. Ove godine nije bilo potrebno, ali ko zna kakav će režim padavina biti u predstojećoj proizvodnoj sezoni pa sam se odlučio na ovaj korak.
U pitanju je original Villager četvorotaktna benzinska motorna pumpa, provereni kineski kvalitet.:osmeh:
 
Načuo sam nešto u poljoprivrednim krugovima da se šuška da je navodnjavanje sada in pa sam rešio da se počastim ganc-novom motornom pumpom. Ove godine nije bilo potrebno, ali ko zna kakav će režim padavina biti u predstojećoj proizvodnoj sezoni pa sam se odlučio na ovaj korak.
U pitanju je original Villager četvorotaktna benzinska motorna pumpa, provereni kineski kvalitet.:osmeh:
Druze koliko te izasla ako nije tajna?!Koji kapacitet ima,nije los Vilager za manje parcele odlican a imaju i garanciju koliko sam cuo!
 
Nek te sluzu. Otplatice Villager sebe. Mi smo kupili motorku, oko 110 evra bila i nikako da pocne da zeza nesto :haha:, a popirilicno je koristimo.
 
Nazad
Vrh