Čestitke za ponove.

Druze nek te sluzi dugo dugo i bez ikakvih problema a naj vaznije da se sto pre otplati.... :ppozdrav:
 
Hvala svima na lepim željama! Imam i ja testeru Villager i radi, evo već pet godina. Ko zna koliko lanaca je već sa'ranila, hektar šume je isekla 2010. godine, a koliko je nasekla kod kuće, ko zna... Te neke dekle od plastike su se raskokale, ali mašina još uvek radi. Tako da se nadam da će me i pumpa solidno služiti.
Pumpa je koštala 18234 dinara. Garancija je dve godine, što je ujedno i zakonski minimum za svu tehničku robu. To nam je doneo zakon o zaštiti potrošača.:osmeh:

- - - - - - - - - -

Zaboravih tehničke karakteristike:

- snaga motora 5 ks (3,7 kW)
- protok 580 l/min (napuniš prskalicu dok si rek'o popokatepetl)
- prečnik usisa 50 mm
- prečnik izlaza 50 mm
- dubina izvlačenja 8 m
- visina izbacivanja 30 m
- masa 28 kg
 
I ja se ponovio
Landini Advantage 85 GT
photo-0030.jpg
photo-0029.jpg
photo-0028.jpg
photo-0027.jpg
photo-0026.jpg
photo-0025.jpg
photo-0024.jpg
photo-0023.jpg
photo-0021.jpg
photo-0020.jpg
 
Nek je sa srecom... da se brzo otplati i da zaradi novog.. Sto manje kvarova a sto vise poslova zavrsio sa njim... Sve cestitke od menee.... :bravo: :ppozdrav:
 
Dobar je taj plavi "ferguson" samo treba biti pažljiv sa kvačilom kardana i trajaće on dugo.
 
Kardansko kvačlo puštaj sporije kao što se nožo kvačilo koristi kad traktor kreće iz mesta.Često kod tih traktora strada kardanska lamela i jedna spojnica ili kandža kako je još zovu u menjaču.
 
neka je sa srecom nek rade dugo sati bez kvarova a koliko para je bio ovaj rasipac i jel bolji od onih zelenoh italijanskih ferti
 
Nek te dobro sluzi. Samo primedba zasto sa jednim diskom?:sta: I sa dva diska je tesko imati ravnomerno rasipanje, a sa jednim jos teze.
 
I ja cestitam na kupovini :osmeh: neka te dugooo sluze, a reci mi koliko si platio trijor i jel ima jos?
 
Nazad
Vrh