Čestitke za ponove.

Hvala svima na cestitkama i ko je blizu i ko je daleko neka izvoli na :ppozdrav:.
Iksi 320 e komplet a mislim da je bolji od italijana jer je inox tanjir lopatice sve a i veci je.
Bojcetic nemam toliko velike parcele da bi opravdale ulagenje u veci rasipac i sa dva diska.Jer oni i sire bacaju.

- - - - - - - - - -

I ja cestitam na kupovini :osmeh: neka te dugooo sluze, a reci mi koliko si platio trijor i jel ima jos?
Hvala Jugi.Pisem detaljnije u temi Selektor za semena
 
Cestitam druze.. Nek te dugo sluze i da zarade za vece i nove... Jos jednom svaka cast... :bravo:
 
Ma mi smo tu komsije,nismo daleko... Sto nisi uzeo sa metalnim kosem rasturivac??? Ja se malo plasim ovih sa plastcnim,plasim se da cu da ga sredim kad stavim i naslonim dzak...
 
Cvejo neka te dugo sluze masine...Ciro dodji kod mene da probas da ga razbijes,kod mene je dve godine i udaro se u prikolice i nije jos puko,tvrda je to plastika...:ppozdrav:
 
Hvala puno SasaK :ppozdrav:
Ciro to je tzv po naski kuvana plastika.meka plastika nije kao ova sto se prave plasticne kofe.Nisam sa metalnim jer mi je dojadilo da ga perem i naftiram svaki put posle koriscenja.
 
Nije ti Marić dao i točkove za ovaj rasipač, pre je davao točkove i maltene vučeš ga gde god hoćeš, lagano ko pero. I ja imam isti takav, s tim da je žute boje. Za plastiku se slažem, neće to da pukne. A za italijana ne znam sad, ali ranije su pravili te tanjire od pleha, a ovo mislim da je prohrom, ne rđa. Da te valjano služe ponove :ppozdrav:, živeli
 
Nije ti Marić dao i točkove za ovaj rasipač, pre je davao točkove i maltene vučeš ga gde god hoćeš, lagano ko pero. I ja imam isti takav, s tim da je žute boje. Za plastiku se slažem, neće to da pukne. A za italijana ne znam sad, ali ranije su pravili te tanjire od pleha, a ovo mislim da je prohrom, ne rđa. Da te valjano služe ponove :ppozdrav:, živeli
Ne radi mu alat za pravljenje tako kaze.
Zarkov mali cestitam na kupovini.
 
Lepo je videti da neko jos uvek veruje u domacu industriju traktora. Sve cestitke na kupovini, da dugo sluzi. Mislim da si napravio odlican izbor.::svaka cast::
 
Nazad
Vrh