Čestitke za ponove.

Pravi je Ferocoop (Temerin)... Razmak izmedju tanjira 200mm,tanjiri su 560mm a kako proizvodjac kaze teska je oko 1450-1500kg.. E sad to cu lako da proverim kad stigne... Sa laksim ramom je ja mislim 3100 evra a sa tezim je 3200e... Plus PDV... :ppozdrav:
 
Ako je uzeo bez pakera i to je normalno. Ako si hteo da mu cestitas na ponovu mogo si to lepse uraditi, ovako ko da trazis dlaku u jajetu.. Cestitam Ciro

ne trazim ja dlaku jajetu nego lepo pitam a to da mu cestitam od mene ima od starta kupovine (od kad se poco raspitivat za nj) samo reci hvale vredan i pedantan(malo vise) decko
a sta si ti mislio da zelim da se raspadne i da se muci i pati s njome
Od SRCA ti cestitam da sluzi 300 god i jos tolko snasa PREVALIO preko nje::super::
 
normalno sa pakerima zar ne

Da budem iskren nisam ni pitao koliko bi izasla sa pakerima... Ali to ostavljam za prolece,dovoljno je i tanjiraca na ove cene!!!! Mozda kupim i valjak posle zetve kukuruza i suncokret kad mi isplate (ali mozda)...

- - - - - - - - - -

Ciro jer cena 3200 + PDV ili 3200 sa PDV-om?

Ponovo moram da se ispravim cena je ipak 3100e sa debljim ramom i bez pakera i bez PDV-a... Ostalo ce da mi bude sve preko toga....

- - - - - - - - - -

Hvala svima jos jednom... Znam da sam vas nasmarao prilikom izbora... Ali moram da vam se zahvalim od srca i da vam se oduzim... :ppozdrav:
 
Evo i mene u Ruski red... :cool:
-066.jpg

kopija-od063.jpg
-078.jpg

-076.jpg

-067.jpg

pomoc kolege sa foruma... :)
kopija-od066.jpg
 
Cestitke i od mene :ppozdrav: ... danas sam na putu izemdju Rumenke i B.Petrovaca sreo novog rujkana sa proba tablama, tako da se mozda jos neko od forumasa ponovio
 
Nazad
Vrh