Čestitke za ponove.

Ajde da se i javno cestita, nek dugo sluzi, ja necu bas odmah na cast (cekam da natovaris psenicu) da sacuvam kicmu malo :haha:
 
@cira92,sve cestitke za masinu strava izgleda,neka je sa srecom i neka dugo sluzi i da ima ko da je tera :ppozdrav:
 
Hvala svima puno... Nadam se da ce da sluzi... A kako ce da radi videcemo sad prvom prilikom kad pocnem da tanjiram za psenicu.... :bravo:
 
Neka te dobro sluzi, da zaradi bar jednu od 32 i ono ispred nje..:osmeh::ppozdrav:
Javi kad stigne da dodjemo na.:ppozdrav:
 
Hvala svima puno jos jednom.... Nadam se da ce da mi bude korisna... Morao sam da uzmem tanjiracu jer mi nekad zatreba a niko nece da mi pozajmi... sad imam svoju i to mi vise nece biti problem... :ppozdrav:
 
Obrati paznju sta sam ti rekao jer i ja radim od prilike toliko zemlje pa se jos ne odlucujem na tanjiracu jer mislim da nece imati dobar ucinak odnosno nece biti iskoriscena za te novce!Ona mora da przi i za sezonu da odplati sebe a ne da uradi 10ha i u supu do sledece sezone::namigivanje::
 
Moja ce naj verovatnije da uradi oko 15-20h za sezonu sve zavisi... Usluzno je kraj price skoro svi imaju nekog ko to obavlja za djzbe tako reci.... Ja sam se dugo dugo premisljao,nemas pojma koliko puta sam se vracao na nosene tanjirace pa gledo njih,pa gledao polovne,pa daj idi tamo da vidis pa sve neki krsevi i na kraju se naljutih i uplatih novu i zavrsih pricu.... Znam da je dosta novca ali to se ne kupuje svake godine sad sam miran duze vreme,a daj boze da se ona otplati i za 2-3 godine ne zurim ja... :osmeh: Sad gledam neki drugi prikljucak.... ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh