Ćurke i način njihovog držanja

Ljudi hoce li neko da mi kaze...moje curke danas imaju 100 dana okruglo...posto su dve, za jednu od pocetka znamo da je ON znaci curan, a druga je kao ONA odnosno curka... do sad je i postojala neka razlika medju njima, uglavnom u tezini, u visini, i po crvenilu na vratu, i velicini bobica..medjutim ja vidim sad Vase curke na slici, i vidim da curani imaju onaj rog na glavi znatno duzi od curke, medjutim moje curke imaju rog iste velicine, a to je 1cm odprilike, bas je mali....da li bi neko znao da mi kaze, da li je tolika duzina roga normalna za ovu starost,i li su u pitanju obe curke......pa da idem da hvatam prodavca za Gusu, poste mi se u decu kleo da mi je izabrao par...:off_topic::ppozdrav:
 
hahahaha,,,znaci Gey,,,,e a sto nisu muski geyevi , nego zenski...sad ozbiljno, jel stvarno,ili:haha:?:osmeh:
 
@jovanips
Druze ako nema ni jedan crni cuperak na grudima onda su curke. Desava se posto su to hibridi da dodje do genetske mutacije pa nit je zensko a ni musko. Ja sam imao slicnih primera. Tezi su od curki znatno ali ne pokazuju osobine curana.:ppozdrav:
 
Dusko vrlo je moguce da je neki mutant, naime tezi je od curke, vidno je veci, i ima vece bobice, i crveniji vrat, jedino sto im je isto to je taj mali rog...nema nikakvo crno pero na grudima, da li bi trebalo da ga ima u ovom uzrastu :haha: i kao mali se sepurio, i onako kostresio perije, a sad to vise neradi...ili je Gey:haha:, ili neznam sta drugo......:ppozdrav:
 
Moze biti hemafrodit,pa kako mu dune.Sala kolega ne zameri,tebi je sigurno tesko sa toliko zenskih.:ppozdrav:
 
Dusko vrlo je moguce da je neki mutant, naime tezi je od curke, vidno je veci, i ima vece bobice, i crveniji vrat, jedino sto im je isto to je taj mali rog...nema nikakvo crno pero na grudima, da li bi trebalo da ga ima u ovom uzrastu :haha: i kao mali se sepurio, i onako kostresio perije, a sad to vise neradi...ili je Gey:haha:, ili neznam sta drugo......:ppozdrav:
Kod nas takve ćurane ili ćurke nazivamo KOPUN-i ako je ćuran nema bolje majke za ćuriće čuva ih bolje nego obučeni pas a čuo sam i slučajeve da bolje i leže na jajima:haha:
 
pa izgleda daj jeste, nije ni bitno...samo me interesuje da li on dostize tezinu Pravog curana na kraju:haha:? i imate slike na 38 str.pa vidite da li se sve to uklapa u tu pricu..a primeto sam ja da je on Gey, sve me prati, i cim me vidi obraduej mi se...hahah:ppozdrav: evo tura Valjevskog za sve...castim za Kopuna...
 
Poslednja izmena:
Kod mene su po velicini skoro isti...po kvocanju i pjevanju jedino ih ponekad razlikujem...zanimljiva je i meni ta slicnost..ponekad kad im glave poplave i kad se naroguse reko bi da su sve curani...curka je mnogo aktivnija cini mi se...
 
da kod Fikreta se vidi tu nema sta da se diskutuje...Nego dali su ti Kopuni teski kao pravi curani, ili kao curke....:haha::sta:
 
@jovanips
Ti moji sto ih zovu kopuni nisu imali tezinu curana ali su bili tezi i od curaka. Tu negde izmedju.
 
ok. hvala vam....sacekacu da nepune 4 mes. i onda klanje....nevredi onda da ih cuvam duze, curka ce i ovako poceti da nosi, ovaj kopun se mozda i raskvoca...i bolje je da ja to navreme fik, i gotovo....PoZzZ:ppozdrav:
 
Hrani ih do pet meseci starosti, nece ili ne bi trebalo da curka dotle pronese. Ipak taj peti mesec ce odskociti u tezini, ako ne ona kopun hoce.:ppozdrav:
 
E jadna je njihova sudbina,kad se vi cascavate i ubedjujete koliko im zivot produziti.
Pa volim i ja :ppozdrav:,a i curetinu.Makar bio i gej,pecenom se ne gleda u zube.
 
Pa ne ozbiljno, da ih kolje sa 4 meseca bilo bi stvarno steta . Onda najbolje jedu i napreduju, a iz zbog zrelosti mesa. Sto se tice carobnog napitka tura od mene LAV-a.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh