Oranje

Sto mucite masine ,558 i sprej za paljenje se izvrsno slazu . Nije mi nikad jasno sto ljudi ne uzmu sprej nego vracaju i gataju , verglaju po pola sata umjesto sprej i pali u sekundi ?
 
Problem je kad se motor "navuce" na sprej,onda nece bez njega nikako,a i ako malo vise osolis oce da precvika radilicu kad dobije detonaciju :haha:
 
Pozdrav ljudi. Ima li ko da vise ne koristi vec bi prodao plug IMT 756 visoki klirens ,da nije iskrivljen treba mi za IMT 560. Imamo 754 koji je dobar ali ne moze da zaorava kukuruzovinu nizak je. Moze na pp ako ima neko,po mogucnosti okolina B.Palanke i N.Sada
 
Ima moj drugar za 450e komplet sredjen 756.Nema tocak.Vogelovi deflektori ofarban,sredjen,nove grudi,raonici.Bas tip top plug.

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
Oko 400 evra su uglavnom. Ja sam moj prodao za 200 samo da ga ne gledam više u dvorištu. Kupio ga novog 2010. Kvalitet materijala 0. Krivio se na sve strane. Hektar nisam mogao da uzorem a da ne moram da ga rasturam i ispravljam.
Prodam ga i kupim stari polovan 757. I problema više nemam.
 
Moze Aco moj starac godinama ore sa 756 i 533,al mu je sva zemlja u polju nije jako teska za obradu.756 ima 30 cm po brazdi,a 755 ima 25,nisi nesto dobro napisao.
 
Nazad
Vrh