Oranje

Cek da razjasnimo nesto. Zasta tebi sluzi podrivac? Da razbijes pluzni djon ili da obradis sa njim zemlju? Ako ga koristis za razbijanje pluznog djona onda si trebao pre mesec dana da ga parkiras. Ako ga koristis da bi obradio zemlju ( umesto oranja ) onda radi sa njim kad god mozes.


Molim moderatore da ovo pisanje izmedju Milovana i mene prebace u temu podrivaci. Hvala.
 
Cek da razjasnimo nesto. Zasta tebi sluzi podrivac? Da razbijes pluzni djon ili da obradis sa njim zemlju? Ako ga koristis za razbijanje pluznog djona onda si trebao pre mesec dana da ga parkiras. Ako ga koristis da bi obradio zemlju ( umesto oranja ) onda radi sa njim kad god mozes.


Molim moderatore da ovo pisanje izmedju Milovana i mene prebace u temu podrivaci. Hvala.

Prebacio sam ja
 
Ja sam morao tad ranije da odem pa sam propustio taj deo. Ako bude okupljanja i ove godine da doteram 558 da uzoremo neki parkić pa da ovi što ga nikad nisu terali vide šta je traktor :)

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
 
Nemoj molim te...Ako bude zima ponesi ili brener ili cokanje za grejanje kartera,cisto da lakse upali,taman dok ocitas Oce nas bude podgrejan.
 
Poneću šapurika, nije problem. Nek ponese neko i prase da okrenemo dok grejem traktor :) dok se ispeče biće radna temperatura u motoru :)

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh