ZP hibridi, prinos za ponos

Koji ZP hibrid planirate da sejete ove godine najvise?


  • Ukupno glasača
    427
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Nadam se da ce ga biti bar za oglede,cisto da vidim jos koji put na njivi kako izgleda. :D
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Uzeo 677 za 3 ha.Kaze moj otac da je pre 20 i kusur imao prinos do 15tona zrna!?
Bumo videli
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

@bewisa
Jesi li to hteo neku sliku da postavis?
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Danas bio u institutu u prodaji nema vise ni zp 606 ima u prodaju ja uzeo 684 za probu prosle godine sejao zp 666 na probu i mogu vam reci bio je odlican videcemo sad ovaj kako ce se pokazati .
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Ja ga prosle godine sejao sa punom agrotehnikom na 70 medjuredno a na 25 rastojanje mada ove godine cu njega ici i gusce probacu na 23 jer dobro podnosi gustinu manjeg je rasta i lako se bere beracem a i prinos je dobar nisam merio jer sam njega ostavio kuci za svoje zivotinje jer je za neverovat koliko mu je mala kocanka a i stoka ga rado jede ja sam sa 55 ari imao dve ravne prikolice u klipu fak loznica od 3,5t sa duplim stranicama metar visine (kada sam prodavao prosle godine iz kotarke suvog kukuruza u klipu u takvu prikolicu moze da stane 3t) ja mislim da je bilo do 6t u klipu odnosno 5t u zrnu suvog kukuruza za mene je ovav prinos sasvim i vise nego zadovoljavajuci u suvom ratarstvu .
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Ja sam prosle godine hibrid ZP666 sejao na 24 cm i bio je stvarno ekstra :D
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Kupio sam ZP 341 i 434, na koji razmak da ih sejem. Lokacija je okolina Smed. Palanke
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

cu propao :zli: ,,,434 je extra hibrid ... :cool: jesi uzeo sa imidorom ili bez ? :ppozdrav:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Uzeo sam sa imidorom, kupio u prodavnici zemun polja. Nisam dobio odgovor na moje postavljeno pitanje.
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Odlucio sam se da kupim ALBATRE sem.suncokret,za probu,...u apoteci ga nema pa cu zvati nekog u Z.Polju da ako mogu posalju Expres postom...Treba mi za 1ha da li znate da li imaju vrecu za 1ha?
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Pakovanje 60000 zrna je za jedan hektar.Nazovi prodavnicu na broj 011/3754 992 ili 062/888-6150,salju AKS brzom postom :ppozdrav:
 
Poruka

Dali neko može da potvrdi ovu priču koju sam čuo pre više godina? Kada je izasao Zp 704 je u Izraelu na foliji u sistemu kap po kap oborio svetski rekord. Ja ga sejem uredno iako kažu da je prevaziđen. Možda ima bolji ali za naš teren 704 neprevaziđen. Naseo sam na reklamu dva puta i nikad više. Dok ja budem sejao kukuruz ili dok ga bude bilo sejaću samo 704.
 
Nazad
Vrh