ZP hibridi, prinos za ponos

Koji ZP hibrid planirate da sejete ove godine najvise?


  • Ukupno glasača
    427
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

za rasa02, pozdrav kolega ako moze na pm adresa i tel. ove gore polj. apoteke ili neke druge koja ima dobru ponudu ZP hibrida pogotovo ovih novijih, ako budem 3. u rumu dolazio da se sta pazari... ZP 505 kod mene za sada favorit za u klipu, i da vidim jos stric planira silazni ZP ali nezna jos koji da li iz fao 600 grupe ili 700? mislim da bi neki od fao 600 grupe bio bolji 606, 666 ili 684 samo ne znam koji ima koliko zelene mase u odnosu na klip 684 bi trebao najvise?
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

@Dragojlo
Poslao sam Ti broj telefona na PP,pa se javi kada dodjes u Rumu da se vidimo i nesto :ppozdrav:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Ove godine ZP hibridi imaju super povoljnu cenu,pogotovo ovo seme sa insekticidom :D
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Mogu li i ja dobiti adresu prodavnice?Idem poslom u Rumu iduce nedelje,pa bih svratio nesto da pazarim...
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

mirmag je napisao(la):
Mogu li i ja dobiti adresu prodavnice?Idem poslom u Rumu iduce nedelje,pa bih svratio nesto da pazarim...

Ajde javi koji će to biti dan da se sretnemo negde oko Rume da malo :ppozdrav:.
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

26-og bi trebalo da idem do Rume odjaviti traktor i srediti papirologiju,pa onda do instituta u Kamenici u 17h na neko snimanje...
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Ja sam vec narucio seme Zp kod mog komsije u poljoapoteci,cena je povoljna a dobijam i gratis tretiranje sa insekticidom IMADOR :D
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

@mirmag
Javi se kada budes dolazio,poslacu Ti broj telefona na PP :ppozdrav:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Jel ima neki nov ZP-ov za krunjenje? Da ima malu vlagu i da se lako kruni?
Post je spojen: [time]1295552971[/time]
_________________________________________________
A da nije 434 i 341
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Jesi ti imao ovaj hibrid? Jel bolji od 434?
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Imao sam i taj,odlican je,to je hibrid najnovije generacije ZP hibrida,dobro podnosi susu,brzo otpusta vlagu,ima odlicnu arhitekturu stabla i nize nasadjen klip,tanak cokanj,jako kvalitetno zrno i odlicne prinose :D,probaj neces se pokajati sigurno :ppozdrav:
Mozes probati i ZP555 ima slicne osobine :ppozdrav:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

I mene je odusevio rasin rezultat iz 2009 godine sa ZP505, tada je bio pobednik, a i ove 2010 vidim je bio za petama ovogodisnjem pobedniku ZP 560, i ako je ZP505 imao sklop 58000 a ZP560 67000 sto mu dodje tu negdje,i po njegovoj prporuci sam sjeao ZP 505 i nisam se nimalo pokajao, nista manji prinos nisam imao od NS640 koji sam do tada sejao, a uz to ovaj ima daleko manju vlagu a svinje ga mnogo bolje jedu :D

:ppozdrav:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

On moze i da se bere i kruni u zrnu,odlican je.Ko planira da ga seje neka pozuri sa nabavkom,nema ga jos puno u magacinima ide kao alva.
@NA
Semena ZP560 ima jos samo za oglede,sve je prodato.
 
Nazad
Vrh