ZMAJ kombajni

Profesionalni drzač volana??
Što bi rekao Emkura
Koliko ide mala labudica 1,5_1,7e po km???

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Mislim 2.5 evra, racunajuci jedan pravac. Nisam siguran. Ovo danas sam stricu dovlacio kombajn, tako da je to bila sasvim neka druga cena.

Послато са SM-J400F помоћу Тапатока
 
Pratoš EMKU
Baš je tip iz raje, tipičan primer BALKANJEROSA u USA više voli GOLFA od sve familije


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Naravno, od pocetka dok je jos terao Volva sa manuelnim menjacem.
Golf pokriven sa ciradom pa jos u garazi, da slucajno ne bi mu se sta desilo :ROFLMAO:
Cova prva liga.
 
Bio sam u guzvi, umesto u 6 ujutru, ja sam od kuce krenuo u 10, pa nije bilo vremena. Tovarili smo ga ispred zadruge, inace i kuca bivseg vlasnika je odmah pored..

Послато са SM-J400F помоћу Тапатока
 
@bojcetic mozda malo glupo pitanje, jesi ozenjen?
I kod mene je potpuno ista situacija sto se tice druzenja i izlazaka!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Jako se povecao obim posla a radimo za sve manje novce. Moji preci su radili 3x-4x manje zemlje i imali 2x manje prinose pa ziveli bolje od mene. Druzili se, isli na sedeljke. Mi iz sela drustvo jedva jednom sedmicno se skupimo na kafi.
Kada se skupite ,da li gledate u telefone ili pričate ?
 
@bojcetic mozda malo glupo pitanje, jesi ozenjen?
I kod mene je potpuno ista situacija sto se tice druzenja i izlazaka!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Jesam, imam dvoje dece za sada. A znam na sta ciljas. Od mog drustva iz osnovne od nas 9 u drustvu, ozenjeno 6, 3 nisu jos.

@kiraj
To ova generacije oko 2000god pa na mladje oni ne pricaju. Mi smo ipak deca kada je igralo napolju, kolena oderana od betona i slicno.
 
Koje društo?
Raspalo se k'o BUGARSKI parlament!!
Ili rade ili spavaju
Ako hoćeš u provod moraš sa ili neoženjenim ili klincima (22_25g)
Po meni izlazak nije cuganje i sedenje
Daj malo da odmaknemo negde, negde NS-BG-SU, da se malo zezamo mrestimo, bez da ujutru pitamo šta je bilo sinoć?
Iskreno ovako ko je oženjen neće da ide sam, ko nije ili nema keša, ili umoran??
Pa ja bi išao na kolenima!!!!
Skoro sam zaglavio na nekom 20om rodjendanu u nekom lepom ženskom društvu baš mi super bilo ostao u NS prespavao nije mi se išlo kući
Šta ću kad volim odvojiš nešto za sebe pa se malo potrudiš
Malo je Čika Luka vodio na tambure, romantika, sveće na astalu itd
To je zivot!!!!
Jebemtiženomajiku a oni bi na kavu u TRI ŠEŠIRA gde se traktorom svraća





Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Zavisnici jbg,sad pre neki sat vremena se vracam sa njive,skrecem na cosku a neka devojka pognute glave u jeb... telefon,ladno ona prelazi ni ne gleda levo desno ,nista ...jadno,jadno!!!.
 
Nazad
Vrh