ZMAJ kombajni

Da bi radio 3 reda , treba da prednji tockovi objase ta 3 reda, ne znam da li sasija dozvoljava to, verovatno bi trebalo da se suzi i prednja greda i da se felne malo preprave, al bi bio kao grom, dobio bi na brzini, a verovatno bi se i mnogo manje kvario
 
A sporo ako kombajnira to ne valja nista ,mora da se leti kroz njivu ?.I sta mu fali da hvata po 3 reda kad vrsi kukuruz,ako je bas toliko jak isti,nije kod svih susa bila izgleda.Vi pricate o prepravljanju kombajna,koje bi trajalo sigurno nekoliko nedelja da se uradi kako treba,ne bih o tome razmisljao nikad,ako bas toliki problem pravi kombajn,kupio bih drugi veci.
 
Људи размишљамо сам јбт није крај света мајку му питам само ко Јаре имам страшну идеју😁Нпр да нам се јави неко ко има 132ку и измери ширину предњег трапа и већ ћемо знати више🤣стварно ако неко има времена нека напише...
 
Poslednja izmena:
Zmaj 133 kad radi kukuruz (troredni adapter) točkovi prednji gaze tačno kroz redove. Kad proseca njivu desna strana gde je hladnjak je knap do stabljike kukuruza, a na levoj strani merdevine kače malo red kukuruza, ali ništa strašno.
 
Gledam ovde kod mene ljudi hoće da im se uradi što pre i odma, znači što veći kombajn to bolje. Niko više i ne gleda kako je istarupirano, da li ima rastura itd...
 
Gledam ovde kod mene ljudi hoće da im se uradi što pre i odma, znači što veći kombajn to bolje. Niko više i ne gleda kako je istarupirano, da li ima rastura itd...
Takvima su posle svi krivi.
Ko ne gleda na svaki dinar (zrno) lako propada. Samo je razlika koliki je nečiji kapital (zamajac).
 
Људи размишљамо сам јбт није крај света мајку му питам само ко Јаре имам страшну идеју😁Нпр да нам се јави неко ко има 132ку и измери ширину предњег трапа и већ ћемо знати више🤣стварно ако неко има времена нека напише...
Izmerio jos danas na 135 ali zaboravih posle da pisem.. ~2,6m spoljnja mera. To znaci ovo sto kaze Darko, ide tacno izmedju redova pod uslovom da je adapter tacno na sredini u odnosu na gaz tockova..
 
Ljudi, da se javim, uspeo sam bez problema sa zitnom opremom da probijem puteve, za sledecu godinu cu traziti adapter sa pratecom opremom.
Ako neko ima da proda moze i sad da ponudi.
Hvala svima na savetima.
1c57cb80b0fd6082759d35140419320c.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
A tesko je naci 3 reda.
Razmisljam ovde nema niko, mozda bi se bacio na usluge.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Jesu masivniji od Zmajevih?
Koliko bi bilo prepravke da se upasuje?
Najradije bih uzeo sve u kompletu sa blindama i korpom, bez prepravki...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh