ZMAJ kombajni

Pa počeo sam da gledam te velike zmajeve, jer se sa ovom mojom 142 naradim ko crnac a ništa veliko neuradim, tj navozam se mnogo, a mali kapacitet ima. Sada mi treba neki veći, tako da u zadnje vreme nešto sam počeo da gledam 191. Koliko sam malo propratio oni imaju heder zahvata 5.4 m? I video sam da imaju dve vrste motora: neke mercedese i neke vazdušare. Jel zna neko oznaku tih mečki, i koji su vazdušari išli u njih, Dajicovi?

Baca jel to burazer malo pise sa tvog profila ?? :osmeh:
 
A zašto prodajete kombajn? U kakvom je stanju kabina? Jel unutra ima dovoljno mesta? Potencijalni kupac je malo krupniji...
 
Ja nisam rekao da prodajem kombajn, već da razmišlja o prodaji. Ako ga budem prodavao razlog tome će biti kao što sam rekao mali kapacitet, odnosno, ja jako mnogo seljakanja imam u toku dana (male pracele 2,3 kj prosek) i više od 10-ak 12 kj nemogu da uradim, a da se nepratimo, međutim, @branko Krčedin nije ravan ko Pazova, pa često 577 nemože da vuče dve zmajevke, a da nije na knap pa neću da silim ni traktor ni sebe. A generalno najveći problem mi je jesen tj. kukuruz tu mi treba veći kapacitet...
 
Kako god. Ako se odlučite za prodaju, javi mi. Imam kolegu koji ozubiljno razmišlja o kupovini kombajna, a nije član foruma.
 
Kako god. Ako se odlučite za prodaju, javi mi. Imam kolegu koji ozubiljno razmišlja o kupovini kombajna, a nije član foruma.

Koliko ce platiti 142 komplet remontovanu. Ali bukvalno je sve radjeno, sve stavljeno novo I na kombajnu I na adapteru. Nije diran samo motor, I nisu menjani otkidackih valci na kukuruznom. A ostalo sve novo.
 
Za sta 6-7 hiljade? Za komplet remontovanu 142 ojku, sa kukuruznim adapterom I roto seckom. I delovima u vrednosti od 1500e. Jel za to 6-7000?
 
Ma Branko se sprda malko.
Da se sve manje traze ti manji zmajevi to jeste.Veca je potraznja za 171 nego za 142 a kamoli 143.
 
@shale imam osovini bitera, bubnja, osovine grla I lancanike, nove u rezervi. Zato sto sam daleko, pa ako ne daj boze pukne, sutra sam ponovo u njivu. Slamotresa I ladju, sto sam skinuo, samo to vredi 500-600e. U solidnom su stanju, mogu ici jos dosta. Lance za adapter, sto su ostali od suncokreta. Lezajeve imam jedno 15-20 komada, maltene sve. Lance ovrsene I neovrsene mase imam u rezervi.
@ Diklofen Moja 142 za tvoj New Holland kada ga kompletno sredis I koliko doplate? Prevoz da delimo.
 
Nazad
Vrh