ZMAJ kombajni

Zvao sam ja njega posto u oglasu pise da.prodaje tockove. Tockovi su od 142, motor isto, znaci nije Mercedes.
U Zmaju 161-162 su fabricki ugradjivani Mercedesi. A I u 170-190, 171-191.
 
Zvao sam ja njega posto u oglasu pise da.prodaje tockove. Tockovi su od 142, motor isto, znaci nije Mercedes.
U Zmaju 161-162 su fabricki ugradjivani Mercedesi. A I u 170-190, 171-191.

Kolega, ako niste sigurni u informacije koje pisete bolje nemojte iznositi netacne podatke :ppozdrav:... Ima serija 161 ili 162 u kojima je fabricki IMR motor sa turbom ali ti modeli placu za mercedesom :cool:
Ima jako mali broj Zmaj 170 u kojima su fabricki ubacivani mercedesi 352A ali uglavnom su to TAM motori a ne mercedesi kako vi kazete.
 
Manjevicu, koliko trazi za tockove?

650e trazi za tockove.
@zektor ja znam sta sam napisao. Nego se treba malo bolje bolje citati.
Covek je pitao da ima sa fabricki mercedisima, odgovorio sam da ima. Nisam rekao da su samo Mercedesi. Vrlo dobro znam ima 190, sa Deutz motorom.
 
Poslednja izmena:
Ma skupi mu tockovi,mene ineresuje bar jedan cisto za rezervu da ga imam,ali kada je nova guma 400.e,ne pada mi na pamet da platim komad vise od 150.e i to najvise zbog felne inace gumu staru preko 15-20 godine znaci trulu uopste i ne racunam kao korisnu u toj trgovini.
 
Bacicu pogled ali ne bih varenu.Nasao sam u svojoj blizini od univerzala naravno sa gumom koja je total losa,ali nikako da odvojim vreme i odem,a to sto i ne odvajam vreme je ocito povezano sa cenom od 150.e,a kaze da na falcu sa jedne strane se vidi unutrasnja guma.
 
Zvao sam ja njega posto u oglasu pise da.prodaje tockove. Tockovi su od 142, motor isto, znaci nije Mercedes.
U Zmaju 161-162 su fabricki ugradjivani Mercedesi. A I u 170-190, 171-191.
Na ZMAJU161...Imam 2 komada.... stariji 80to. I mladji 84 to.... su perkinsovi motori od 105konja sa turbinom....FABRICKI... kao na 5136...isti a na 142ci je perkinsov kao na 5106

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Glackop ako je spoljašnja guma krenula sa falca nemoj džabe da daješ pare jer takav točak može da posluži samo za ne daj bože od njive do kuće i ni za šta više.To je glavni problem na tim gumama.
 
samo za ne daj bože od njive do kuće
Ma i pitanje je dali ce i toliko da izdrzi.Meni u principu i ne treba od njive do kuce vec da ako kojim slucajem naletim i pregazim neki col ipo cev koji tek viri iz zemlje 20-30cm,da sa tim rezervnim mogu zavrsiti sezonu,znaci da bude u dobrom stanju inace ovo sve sto sam do sad vidjao ili nije ni za sta ili je solidna tj malo bolja od moje na kombajnu a cena ide cak i preko 400.e.Ja sam u planu da od ovog kupim samo felnu i na tu felnu cu da se naguzvam tj prezalim 400.e,i stavim novog cultora i to ide na kombajn a sa kombajna sto skinem to ce biti znaci dobra rezerva koja sigurno zavrsava sezonu.
 
Hvata li se bubanj i korpe od zmaja 132/133 na zmaj 135ku ? Ili osovina nije ista ?

kMrdYSH.jpg

hzTxxoo.jpg
 
Za kombajn 133 iz priručnika za upotrebu približne mase:na prednji desni točak.....2010kg,na prednji levi.....2160kg,na zadnji trap....1070kg, ukupno težina sa hederom od 12 stopa...5240kg.Nege sam davno pročitao da ja presa teška 450kg.
 
Nazad
Vrh