ZMAJ kombajni

Kosa lupa jer je potrosen klizac kose ili vodjica,kao i caure na osovini pogona kose kad se to sve upasuje samo suska.
grunt,sve to zamenjeno novim delovima i opet lupa

- - - - - - - - - -

Kosa lupa jer je potrosen klizac kose ili vodjica,kao i caure na osovini pogona kose kad se to sve upasuje samo suska.
druze sve to zamenjeno novim delovima i opet lupa
 
Kosa lupa jer je potrosen klizac kose ili vodjica,kao i caure na osovini pogona kose kad se to sve upasuje samo suska.
druze sve to zamenjeno novim delovima i opet lupa

- - - - - - - - - -

A kakvi su noževi na kosi?
nova kosa stavljena

- - - - - - - - - -

Ljudi ne treba vam nikakva kantica i gluposti....
Kao što je već neko napisao..kupite reduktorsku ruku i problem rešen za 30e
sta ako opet lupa kada se to namesti
 
Drustvo satro sam se oko moje prinove.Steta za univerzala onako kvalitetog lima,al aj sad ce bit lepsi. Neznam sta bi rekao za podmazivanje ciganke kad uvati malo zemlje, napravice slajf pastu pa ce jos vise da jede. E gogi kod mene u prirucniku pise da se gume duvaju na 2,3 bara. Neznam kolko je to pametno,al tako pise.
 
skoro na svakoj gumi bi trebalo da pise koji je maksimalni pritisak kod mene je recimo 33 psi sto je preracunato u 2.5 bara sto je i napumpano po nagovoru vulkanizera
 
Ne moze se guma stara 20 i kusur godina kao i ona od 5-6 godina ili nova isto pumpati,vec to morate sami odokativno prema stanju odrediti do koliko je smete napumpati da nebi pukla
 
Radialne gume ne preduvavjte nikako. Sto je manje naduvana manje sabija zemljiste i povecava se vucna sila. Naravno nemojte ih ni drzati isod propisane mere. Radiala guma kad je naduvana po propisu hoce da deluje kao da joj fali jos pritiska, ali izgled vara.
 
Jel ima neko broj telefona neke firme koja prodaje remenje i salje postom, treba mi remen varijatora voznje za 142.
 
Grunt, na Z133 se lijeva guma tvornicki pumpa za jedan bar vise nego desna. S lijeve strane je kabina, bunker, platforma za uvrecavanje, rezervoar goriva, rezervoar ulja, mjenjac...
 
Nazad
Vrh