ZMAJ kombajni

Da "helihopter" razbacivač :osmeh:
Imam još samo ovu sliku,ne vidi se najbolje...al mogu posle slikati pa poslati...remenice su limene
e86af2333489318.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Pre nekoliko godina nam se desilo da su na oba Zmaj-a u istom danu otisle te spojnicke.Jbg,takav dan.Obe zamenjene u rekordnom vremenu i kombajni nastavili sa poslom.Kad krene uz ....onda tako bude... Kazu tako nesto nece da se pokvari dok stoji u hangaru,samo dok radi :cool:
Ajd na brzinu pitanje:gde ima da se kupe glavni kocioni cilindri za Zmaj-a?
 
Pre nekoliko godina nam se desilo da su na oba Zmaj-a u istom danu otisle te spojnicke.Jbg,takav dan.Obe zamenjene u rekordnom vremenu i kombajni nastavili sa poslom.Kad krene uz ....onda tako bude... Kazu tako nesto nece da se pokvari dok stoji u hangaru,samo dok radi :cool:
Ajd na brzinu pitanje:gde ima da se kupe glavni kocioni cilindri za Zmaj-a?
Probaj cilindre da nadješ u zastava autodelovi knić direktno kod proizvodjača.
 
Već sam pisao al nije zgoreg...
na zmajevim kočnicama je po meni jedna velika greška što su glavni i pomoćni(radni) cilindri istog prečnika što otežava dejstvo kočnica
ja bih uzeo glane kočione manjeg prečnika npr. 22.5 mm od zetora ili sl.
bolje će sigurno kočiti a i jeftiniji su
 
Dobro to razbacuje slamu,al kad naidje na travu hoce da namota na osovine...

Sto ne ubacis secku "bozana" to nosi bez problema...
 
Sečka možda dogodine padne sada je kasno za montažu.Neće da namota travu jer je rađeno već sa razbacivačem nego štelujemo obrtaje pa gledam kako je kod koga urađeno.
 
Jel kupovao neko skoro diskove varojatora voznje sa osovinom i oprugom u kucistu i koja je cena bila,gde bi to mogao da nadjem?
disk koji ti ide sa glavcinom bio je negde oko 55 evra.ovaj drugi do njega 75 evra,zatim osovina cini mi se negde oko 50 evrica,onda kad sve to radis idu ti ona tri safra po 2,5 evra sto znaci 7,5 evra,kajla 5 evra e sad jedino ne znam koliko je opruga sa kucistem ali sem toga ako ti treba broj javi se na pp:ppozdrav:p.s i proveri dvoredni lezaj koji drzi osovinu,kao i samo kuciste lezaja da se nije pojelo
 
Nazad
Vrh