ZMAJ kombajni

Imam problem sa AC pumpom na 142, najme posle 40-50 kj probija membrana menjao sam je vec dva puta i danas opet probila, sta moze biti uzrok tome?
Sad dal je slicno neznam ali sam imao istu situaciju vise puta mi je probijala ac pumpa na traktoru imt 542 resio sam problem ugradnjom filtera pre ac pumpe i sad lepo radi.Probaj da ugradis filter pre ac pumpe sigurno ce prestati
 
Ni ja mog Univerzala ne bih dao ni za kakve pare,sva sreća pa nije nešto mator jedva 72 godište:haha:,ali za 30 i kusur godina koliko je kod mene u ničijoj njivi nije stao duže od sat vremena:osmeh:,uz naravno redovno održavanje i pregled i zamenu lezajeva pred svaku sezonu nek traje još toliko a dalje videćemo (ovo naravno važi ukoliko mi EU ne bude zabranila dalju eksploataciju ::spreman na sve:spavam:
 
Crkla mi lamela na 142-ci,
e da se i on nekad pokvari,sirotinjska majka
f2943b276689006.jpg
[/URL] [/IMG]
nova lamela,druk ležaj,ležajevi na pogonskom vratilu,ceh 70e
majstora ne plaćam radim sam
jednostavna mašina ne treba dipl.maš.inžinjer
 
Crkla mi lamela na 142-ci,
e da se i on nekad pokvari,sirotinjska majka
f2943b276689006.jpg
[/URL] [/IMG]
nova lamela,druk ležaj,ležajevi na pogonskom vratilu,ceh 70e
majstora ne plaćam radim sam
jednostavna mašina ne treba dipl.maš.inžinjer
kolega sa srecom sa ovom lamelom ja sam sa njom prosao kao bos po trnju:sta:
 
da li je istina da moze da se izmasti lamela ako se svaki dan kombajn maze tamo dole na onu mazalicu sto se nalazi izmedju donje remenice od varijatora i menjaca????
 
kad teram kombajn preko njive ili u najmanji breg tesko ide, nekako mu je tesko da li je moguce da se zamastila lamela?posto se varijatorski kaisevi ne cuju.i sta je resenje?
 
Benzin i cetka pa ribanje... ja sam tako prao i vidim da je ok
A neki cak uzmu potope je u benzin i upale da izgori ta masnoca i kazu bude kao nova
 
Nazad
Vrh