ZMAJ kombajni

Sutra cu da slikam kako je to reseno na Mercatoru jako prosto...
 
E kameni sad mozes da mi zahvalis... :osmeh:


img2133.jpg


- - - - - - - - - -

img2132.jpg


- - - - - - - - - -

Prosetah po mesecini do kombajna,sve za prijatelje... :osmeh:
 
ZAHVALJUJEM članu ĆIRI na požrtvovanosti i pretrpljenom strahu jer je zarad prijatelja na forumu u sred noći SAM po dvorištu šetao do svog claas-a da bi slikao neki detalj.
Ćiro živ bio pa se oženio
:ppozdrav::ppozdrav:

P.S. priznaj da ti niko nije lepše zahvalio:sta::osmeh:
 
Kameni stvarno moram priznati da mi se niko nije bolje zahvalio.... :bravo: :osmeh:

A sto se tice zenidbe malo si zakasnio ja to vec davno zavrsio.... :osmeh:

- - - - - - - - - -

Manimo se sale,nego mi recitie jer vam se svidja resenje????
 
Ciro dovedi jos jednu od viska ne boli glava(moze samo nesto drugo da te zaboli):haha:

Sto se tice resenja za vratanca odlicno je,odma ujutru preradjujem.
 
:haha: :haha: :haha:

A i lako se moze napraviti zacas posla... I nema da brines dal ce da se otvori ili nece... Kod mene na Mercatora jako slabo drze vratanca dok ne zavijem sraf,posle nema brige.... Nikad nisam imao problema sa tim...
 
Poz narode, imam jedno pitanje... Da li je za vrsaj suncokreta dovoljno 400 do 500 obrtaja doba, i koliko da raspustim korpu... ? Hvala unapred... :ppozdrav:
 
imam jos jedno pitanje, jbg nikad nisam suncokret radio pa bolje da pitam nago da se pravim pametan...:D
Da li je ona stitnik ispred vitlova na hederu preko potreban i koju funkciju vrsi...?
 
imam jos jedno pitanje, jbg nikad nisam suncokret radio pa bolje da pitam nago da se pravim pametan...:D
Da li je ona stitnik ispred vitlova na hederu preko potreban i koju funkciju vrsi...?
Po meni je preko potreban. Njegova funkcija je da usmeri glavicu kako bi je kosa odsekla sa što manje stabla.Kada nema taj štitnik ,neki procenat već odsečenih glava vitlo izbaci na zemlju .
 
Super resenje,juce sam 400m vozio sa otvorenim vratancima,kad sam pogledao sta ima u bunker,umalo se nisam slogirao.Prekljuce usluzno radio opet se otvorilo,sreca pa sam odmah primetio i stao.A danas milina 2-3 puta sam prekonrtolisao da li je sve ok,i samo napred.
 
Nazad
Vrh