ZMAJ kombajni

Kod Zorana čokoladnog brata iz Vajske komplet točak je u Rumi na vašaru koštao 150 eura.Verovatno kada odeš kod njih kući onda si njihov dok na vašaru ima cenjkanja do mile volje.Moguće da je razlog poskupljenja taj što ti točkovi pasuju na većinu zapadnih kombajna a mnogo kombajna ulazi u našu državu.
 
Dragane kako se pokazala sprava za samočišćenje?


@Matic Velike ili 23.1-26 u varijanti komplet točka su dosta jeftinije nego za 142.

@Matic Kod Zorana čokoladnog brata iz Vajske komplet točak je u Rumi na vašaru koštao 150 eura.Verovatno kada odeš kod njih kući onda si njihov dok na vašaru ima cenjkanja do mile volje.Moguće da je razlog poskupljenja taj što ti točkovi pasuju na većinu zapadnih kombajna a mnogo kombajna ulazi u našu državu.

sprava skroz iremontovana fali samo ventilator da stigne ali nisam st8igao da ugradim ove sezone ali bice za sledecu pa ce biti i koja slika

a sto se tice guma imas li neki broj tel razmisljam izmedju nove ili dobre polovne a ima i varijanta sa 18,4/26 dva komada 120000 din ali je problem sto ce prednji kraj biti nizi za 10tak cm
 
Al sten sretni za te gume 23.1 26 .Ja još gonim one (potpuno slik),a tražim već dve godine. Bez par hiljada maraka nema teorije.Evo samo jedan primer.http://www.pik.ba/artikal/7585070/guma-za-kombajn/ Ako su u Vajskoj po to Svezat ću jednu za drugu i preplivati i Dunav i Savu.A još sa felnama ako su to je onda stvarno jeftino .
 
Zet je uzeo 2 kompletna točka sa odličnim Good Year gumama za 600 eura u Rumi na vašaru kod ljudi što prodaju rashodovane kombajne a čini mi se da su negde iz Mačve.Cenu diktira stanje gume.
 
Kazali ste Vi meni još pre davno kad sam uzeo kombajn da je u Vajskoj najpovoljnije ali nikako da odem tamo .Kod nas nepostoji način da se uveze polovna guma ,pogotovo sa felnama .Nema mogućnosti u carinskim zakonima. Može samo nova.Bukvalno ostaje samo neki mulj.
 
glava je kod majstora ubacicu sve novo i kad je namontiram vozicu ga pa javljam kavo je stanje.na zadnja dva cilindra izduvni ventili nisu dobro zatvaralipa je i kompresija bili manja a gumice su se skroz rasirile,setale su gore dole uzas.vodjice su bezlufta dobre.ombre
 
maticu ja mislim da ce pre biti ono prvo da kad odes kod njega kuci da onda zaceni.. ali da toliko zaceni... jos se i znamo.. ma nece oni nikad ljudi biti.. u svakom slucaju hvala na informacijama... mnogo ste pomogli...
e da, ajde drugari pomozite ako znate nekog ozbiljnog zainteresovanog za zmaja 142, hitno mi je a nebi nakupcima da ga dam za male pare jer ko ga uzme nece se pokajati, a ne trazim ni previse za stanje u kakvom je... izvinite ako sam sisao sa teme... hvala jos jednom..
 
Ćao društvo...
Interesuju me novi kljunovi (ravni) za heder za suncokret. U pitanju je kombajn zmaj 142. Da li ima neko informacije,kontakt telefone od nekoga ko ih izrađuje. Načuo sam da ima neki majstor u pločicama koji ih pravi veoma kvalitetno. Bio bih veoma zahvalan ako neko može da mi pomogne, sa nekom informacijom ili kontakt telefonom...
Pozdrav
 
diesel d-60 Jednom našem članu foruma sam dao broj telefona od Zorana iz Vajske.Čovek ga je kontaktirao i kupio je komplet točkove kako on reče povoljno.Ja sam njegov broj izgubio pa ako vi znate napišite ga ovde,većini će pomoći.
 
Ćao društvo...
Interesuju me novi kljunovi (ravni) za heder za suncokret. U pitanju je kombajn zmaj 142. Da li ima neko informacije,kontakt telefone od nekoga ko ih izrađuje. Načuo sam da ima neki majstor u pločicama koji ih pravi veoma kvalitetno. Bio bih veoma zahvalan ako neko može da mi pomogne, sa nekom informacijom ili kontakt telefonom...
Pozdrav
Ja sam kupio pre 2 god. u Padini ravne kljunove odlicnog su kvaliteta.Evo ti broj pa pozovi 013/667-630 POLJO-METAL Padina.
 
Nazad
Vrh