ZMAJ kombajni

Disel ako ja dobro čujem malo ti lupa kosa to jest pogon.Ruča dobro zmaj i vari.

dobro cujes, to nije neki veliki problem to se jako lako resava.. :) ima i drugi deo snimka kad je malo babo potero i nije ni onda bacio dima.. a kosa lepo reze.. malo sto se cuje nema veze ... heheh maze se redovno i nema problema..
 
Koliko moze da se uzme za Zmaja 132 1979. godiste, bez kabine, sa uradjenim bunkerom? Kombajn je u dobrom stanju, novi skoro svi kajsevi, limarski zdrav.....
 
Nekad smo imali i plate redovne,8 časovno radno vreme ,godišnji odmor ,odmarališta na moru,medjutim, uglavnom na selu je uvek bilo najgore .
 
Evo slike kako izgleda sa tim gumama, trebalo bi @Arkadije i pozadi da stavis dvadesetice umesto sesnajskinja.
attachment.php
 
Hvala na brzim odgovorima :ppozdrav:...ove sezone u psenici mi 2 gume pukle ,na jednoj mi zice iznutra poispadale jer je kombajn upao u neki duboki vagas i guma je explodirala i u momentu spala sa felne, uprla u pogonske kaiseve i skoro zaustavila motor pocelo strasno da se dimi ::lose:: ..5 sati smo se mucili da dignemo kombajn jer je kombajn bio strasno nakrivljen na stranu a plus zemlja tvrda pa sam pajserom kopao...tako nam i prosao dan nismo ovrsili ni 3 kj :D
Inace ja pricam o Univerzalu ali to je isto mislim ...pitao sam za 142-ku jer vecina vas ima taj kombajn :osmeh:
 
samo da znas kakav je prizor kada eksplodira ova velika i kako se onda nakrivi kuku desilo mi se u vrsaju kukuruza a i kosta nova 90000 din samo spoljna
 
ma puknu kad se najmanje nadas.. a koja je razlika u ceni polovnih tih velikih i ovih original od 141-2.. mislim komplet tockova
 
Hvala na brzim odgovorima :ppozdrav:...ove sezone u psenici mi 2 gume pukle ,na jednoj mi zice iznutra poispadale jer je kombajn upao u neki duboki vagas i guma je explodirala i u momentu spala sa felne, uprla u pogonske kaiseve i skoro zaustavila motor pocelo strasno da se dimi ::lose:: ..5 sati smo se mucili da dignemo kombajn jer je kombajn bio strasno nakrivljen na stranu a plus zemlja tvrda pa sam pajserom kopao...tako nam i prosao dan nismo ovrsili ni 3 kj :D
Inace ja pricam o Univerzalu ali to je isto mislim ...pitao sam za 142-ku jer vecina vas ima taj kombajn :osmeh:


E bas sve tako isto se i meni desilo sad u psenici, kad je grunula guma, 10 min mi je zvonilo u usima, samo sto je meni spoljna ostala cela, ali se rasirila pa spada sa felne, zato je i eksplodirala (unutrasnja), namontiramo drugu unutrasnju i nabacimo na kombajn krenem 20 metara i opet spadne spoljna i opet eksplodira unutrasnja!
 
al nas ovde nasi cokoladni oce da prevare.. kaze duplo skuplji ti tockovi od 142-kinih.. sunce im... imal tih velikih tockova digod osim kod cigosa..?
 
Nazad
Vrh