ZMAJ kombajni

Zdravo drugari. Jedno pitanje, na koliko stelujete broj obrtaja bubnja za zetvu suncokreta na Zmaju 142?
skines skroz na minimalan obrtaj....(ako ti ostaje varijator)

---------- Poruka napisana u 00:35 ---------- Prethodna poruka je at 00:34 ----------

i eto opet pitam....ima li neko zadnji most od Z-161? sto jeftinije naravno....:osmeh:
 
dali je deblja osovina rukavca i dali pase komplet rukavac na most od 162ke jer sam namontiro secku i tockove od 171ce i sada imam problem sa rukavcima prvo su pukli pa metalostrugar obradio nove ali sad se iskrive na 50 metara
 
dali imate informacije koji je radni pritisak bosh pumpe i brizgaljke na s46 kod z142
kod mene na bosh pumpi su menjani gumice i semering i uz to je i stelana kako boshista kaze na 175 bari (spored njega to je radni pritisak za tu pumpu). ali od tada motor trosi za 20% vise nafte. ne greje i sl.
 
Sale imam ja novu a imaćeš i ti čim pronadjem broj telefona vulkanizera gde sam kupio. Ddragane mi našeg teramo na kaiš+tarup(sečka) ali ima ko tera na lanac. Evo pronašao sam samo klikni na kontakti i tamo ti je broj telefona pa ih kontaktiraj verujem da šalju brzom poštom. Ako ne šalju javi se opet pa ćemo rešiti i to. http://www.pirs.rs/Subject/Profile/175070/szr-tip-top-vulkanizer-i-autopraonica
 
Poslednja izmena:
Siniša ovo mi je četvrta nova guma da je riknula, dve su riknule posle mesec dana stajanja u mestu, inače kupljene kod Šuloka dve a druge dve u Temerinu.Strašno loš kvalitet, inače su Poljske gume pošto drugih nema.Hvala na informacijama.
 
Nazad
Vrh